Dodatki, które ożywią wnętrza

Wielu osobom wydaje się, że jesienne stylizacje wnętrz powinny być spokojne i stonowane. Jest w tym nieco prawdy, o czym można przekonać się oglądając modne stylizacje w magazynach wnętrzarskich. W tym sezonie we wnętrzach królują barwy ziemi. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nieco je ożywić, wprowadzając do wnętrz odpowiednio dobrane dodatki. Na co warto postawić tej jesieni?
Z barwami ziemi doskonale komponują się żywe czerwienie i pomarańcze. Dodatki w tych kolorach znakomicie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Mogą to być prawdziwe drobiazgi – zegar, świecznik, czy wazon. Pomarańcz i czerwień to tak intensywne kolory, że nawet drobiazgi w tej kolorystyce mogą odmienić wnętrze.
W swoich stylizacjach warto wykorzystywać też światło. Jesienią jest ono szczególnie ważne. Możemy postawić na niewielkie lampki, z pomocą których doświetlimy pomieszczenie bądź też świeczki, których łagodne światło sprawi, że wnętrz stanie się o wiele bardziej przytulne.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Jeden komentarz na temat “Dodatki, które ożywią wnętrza

  1. Zgadzam się – odrobina szały nie zaszkodzi wnętrzarskim stylizacjom, choć fakt faktem dobrze jest, gdy jednak np lampy są bardziej stonowane jesienią, a „energii” dodają kolorowe narzutki czy inne dekoracje. Światło ma koić – meble ozywiac:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.