Drukarki biurowe Ricoh

drukarkiRicoh to firma istniejąca od 1936 roku o zasięgu ogólnoświatowym, obejmująca ponad 300 firm i oddziałów i 26 zakładów produkcyjnych. To największy producent drukarek, cyfrowych i wielofunkcyjnych urządzeń przeznaczonych do biura.

Oferta Ricoh obejmuje między innymi drukarki laserowe kolorowe i czarno – białe, faksy, powielacze cyfrowe, aparaty fotograficzne, skanery, urządzenia produkcyjne, urządzenia szerokoformatowe, kopiarki oraz oprogramowanie.

Ricoh proponuje kompleksowe rozwiązania związane z dokumentami, obejmujące swym zasięgiem pełny cykl życia dokumentacji, zarówno w formie cyfrowej jak i papierowej.

Wysoka jakość świadczonych usług przekłada się na rankingi popularności i pozycję na rynku: Ricoh już po raz 10 z rzędu zajął pierwsze miejsce na rynku kopiarek o formacie A3 w Europie Zachodniej i 9 miejsce w rankingu 2008 Fortune Global 500, dotyczącego najlepszych firm dostarczających komputery i sprzęt biurowy.

Nazwa producenta: Ricoh
Oferta dla firm: Drukarki biurowe, drukarki wielofunkcyjne, rozwiązania do zarządzania dokumentami, druk produkcyjny, kopiarki, usługi IT

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Drukarki biurowe Ricoh, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter