Idzie wiosna, czas na zmiany!

Końcówka stycznia i początek lutego to moment, kiedy wystrój większości naszych domów przechodzi metamorfozę. Usuwamy z niego ostatnie świąteczne dekoracje, rozbieramy choinkę i w tym momencie zazwyczaj pojawia się pytanie co dalej.

Pustkę po świątecznych dekoracjach należy czymś wypełnić. Nie od dziś wiadomo przecież, że to właśnie dodatki decydują o charakterze całego pomieszczenia i nadają mu przytulność.

W tym okresie najlepiej sprawdzają się dekoracje, które przypominają nam o zbliżającej się wielkimi krokami wiośnie. Warto więc zainwestować w sadzonki kilku wiosennych kwiatów, na przykład hiacyntów lub narcyzów. Umieszczone w dekoracyjnych doniczkach i ustawione w widocznym miejscu będą nam skutecznie przypominać o tym, że zimowa szaruga już niedługo ustąpi miejsca wiośnie.

Powoli powinniśmy zmieniać też kolorystykę dodatków na lżejszą i bardziej wiosenną. Najlepszym wyborem będą wszelkie pastelowe odcienie.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Idzie wiosna, czas na zmiany!, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

Jeden komentarz na temat “Idzie wiosna, czas na zmiany!

 1. U nas wiosennie w tym roku zaczęła pod chate podchodzic wilgoć, w związku z tym, zamiast zmiany kolorystyki, będziemy się decydować na izolacje przeciwwodne w budwodzie – bo jednak ten zapach między stęchlizną a wilgocią to nas w czasie deszczu zabija.

  A o „lekką kolorystykę” to zadbamy później:)

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.