Neutralny salon i kolorowe dodatki

Salon to jedno z najbardziej reprezentacyjnych wnętrz w większości domów. Jeśli chcielibyśmy na bieżąco dostosowywać jego wystrój do aktualnych trendów, powinniśmy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Główne elementy wystroju, a więc ściany, podłogi i meble powinny być utrzymane w neutralnych kolorach. Możemy postawić na naturalne lub bielone drewno i utrzymać w tej samej kolorystyce większość elementów we wnętrzu.

Charakter pomieszczenia będziemy kształtować przy użyciu dodatków. Z łatwością dostosujemy w ten sposób salon do aktualnych trendów, zmieniając jedynie obrusy, dywany i drobne ozdoby, zamiast przeprowadzać gruntowny remont, połączony ze zmianą koloru ścian i podłóg. Neutralna kolorystyka wnętrza daje nam bardzo szerokie pole manewru.

Oprócz walorów praktycznych takie rozwiązanie jest korzystne również z ekonomicznego punktu widzenia. Zamiast wydawać fortunę na kolejne remonty, wystarczy nauczyć się wyszukiwania w sklepach tanich dodatków.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Neutralny salon i kolorowe dodatki, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

Jeden komentarz na temat “Neutralny salon i kolorowe dodatki

 1. Wadą neutralnych salonów jest niestety ich nijakowatość… może babci się taki spodoba, ale dla osób młodszych i starszych zresztą tez warto się czasem na ścianę pokusić o jakąś oryginalną fototapetę np:

  Też są tam wzory dośc neutralne, ale nie nudne:)

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.