Prysznic, czy wanna?

Przystępując do urządzania łazienki, dobrze jest mieć określoną wizję, której powinien odpowiadać końcowy efekt naszych zabiegów. Wbrew pozorom takie małe pomieszczenia zwykle okazują się zdecydowanie najtrudniejsze w aranżacji.

 

Podstawowy problem, przed którym zwykle stajemy to wybór między prysznicem, a wanną. I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, które warto starannie przeanalizować.

Prysznic zajmuje niewiele miejsca. Umożliwia szybką kąpiel przy małym zużyciu wody. Świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Pod względem komfortu, w żadnym razie nie może jednak konkurować z wanną. Nie ma nic przyjemniejszego niż długa kąpiel z pianą w wygodnej, dużej wannie.

 

Kompromisem między prysznicem, a wanną, może okazać się wanna ze specjalnym parawanem umożliwiającym szybkie i bezproblemowe przekształcenie jej w prysznic. To praktyczne rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje coraz więcej zwolenników.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

Jeden komentarz na temat “Prysznic, czy wanna?

 1. Odwieczny dylemat każdego, kto urządza łazienkę hehhe:)
  Myślę że takie pytanie „prysznic czy wanna” to każdy z nas sobie zadawał. Fajnie opisane, ale jeszcze warto zerknąć na quiz o tym samym tytule na stronie królestwa łazienek. Pomocne w urządzaniu:)

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Komentowanie jest wyłączone.