Sypialnia i feng shui

Zasady feng-shui z dnia na dzień zyskują na popularności. Coraz więcej z nas decyduje się, by urządzić swoje mieszkanie zgodnie z nimi. Nawet jeśli nie mają żadnego faktycznego wpływu na nasze życie, z pewnością nie zaszkodzą. O czym powinniśmy pamiętać, urządzając sypialnię w zgodzie z feng-shui?

1210525_sweet_dreamsKluczowe znaczenie ma odpowiednie ustawienie łóżka. Powinno ono przylegać jednym bokiem do ściany. W żadnym razie nie powinno być ustawione na przeciwko drzwi. Na wprost łózka nie powinno znajdować się również lustro.

Materiał, z którego wykonano lustro także ma duże znaczenie. Najlepiej sprawdzają się łóżka o ramach wykonanych z naturalnego drewna i łagodnych, opływowych kształtach. Odradza się z kolei modele z metalowymi ramami oraz łóżka wodne.

W sypialni nie powinny znajdować się urządzenia wytwarzające promieniowanie elektromagnetyczne, a więc telefon, czy komputer. Na czas snu najlepiej wynieść je do sąsiedniego pomieszczenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Sypialnia i feng shui, 9.5 out of 10 based on 2 ratings
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

2 komentarze na temat “Sypialnia i feng shui

 1. Feng shui jest dzisiaj bardzo modne jeśli chodzi o aranzację wnętrza. Nawet oświetlenie jak wybieraliśmy (tu: sklep z lampami) to też pytaliśmy o radę znajomą od feng shui.
  Wszystko musi byc na TIP TOP.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.