×

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

apartamentyApartamenty nad morzem na sprzedaż to na pewno idealna propozycja dla wszystkich osób szukających dobrej i pewnej inwestycji zarówno pod wynajem, jak i na użytek własny. Takie apartamenty mogą z powodzeniem stanowić Twój „drugi dom” nad morzem, w pięknym otoczeniu i bardzo blisko wybrzeża, skąd będzie dzielić Cię krótki dystans od plaży. Tego typu nieruchomości w jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Polsce to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestycji, a stopa procentowa zwrotu znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Apartamenty nad morzem na sprzedaż to na pewno idealna propozycja dla wszystkich osób szukających dobrej i pewnej inwestycji zarówno pod wynajem, jak i na użytek własny. Takie apartamenty mogą z powodzeniem stanowić Twój „drugi dom” nad morzem, w pięknym otoczeniu i bardzo blisko wybrzeża, skąd będzie dzielić Cię krótki dystans od plaży. Tego typu nieruchomości w jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Polsce to jeden z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych sposobów inwestycji, a stopa procentowa zwrotu znacznie przekracza zysk z lokaty bankowej.

Apartamenty są zlokalizowane w budynkach o podwyższonym standardzie, w których zastosowano najnowsze rozwiązania architektoniczne i technologiczne – wszystko po to, aby budynki te były w 100% funkcjonalne, wygodne i niezwykle estetyczne.

Nadmorski, zbawienny klimat oraz czyste powietrze przesycone jodem stanowi doskonałą alternatywę dla wszystkich ośrodków miejskich, w których powietrze bywa w różnym stopniu zanieczyszczone.

Zgodnie ze standardami wykończenia apartamenty są wykańczane w stanie deweloperskim. Istnieje jednak możliwość, na indywidualne życzenie Klientów, wykończenia lokalu w wersji „pod klucz”, czyli w stanie gotowym do zamieszkania lub do najmu. Pozwoli Ci to wtedy na maksymalnie szybkie zyski z tej inwestycji.

Obecnie nad polskim morzem nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że zawsze jest możliwość podpisania umowy o kompleksowej opiece nad mieszkaniem pod wynajem. To z kolei umożliwi Ci na stosunkowo szybkie przychody z najmu, zwłaszcza jeśli nie jesteś w stanie dopilnować wszystkiego na miejscu.

Wyjątkową cechą wyróżniającą inwestycje budowlane na bałtyckim wybrzeżu jest ich lokalizacja w pierwszej linii zabudowy, tuż przy wydmach, co sprawia, że przyszli właściciele będą mieć gwarancję niezmiennego widoku na piękne morze. Taka lokalizacja gwarantuje również najwyższą jakość użytych materiałów oraz rozwiązań architektonicznych. Te ostatnie nie tylko uczynią pobyt wyjątkowym, ale również podniosą Twój komfort, a jeśli zdecydujesz się zamieszkać tam na stałe, również poziom i standard życia.

Wielkim atutem wszystkich nadmorskich apartamentów są przestronne tarasy z pięknym widokiem na Bałtyk, lasy sosnowe albo wydmy. Budynki są również wyposażone zostanie w indywidualne garaże.

Wielkim atutem apartamentów będą przestronne, narożne tarasy z widokiem na otaczający inwestycję, las sosnowy. Każdy z budynków wyposażony zostanie w nowoczesną cichobieżną windę, a w przyziemiach budynków zlokalizowane zostaną indywidualne garaże.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.