×

Asortyment kosmetyków od Scottish Fine Soaps

mydła naturalne

Asortyment kosmetyków od Scottish Fine Soaps

mydła naturalneKosmetyki Scottish Fine Soaps są znane już od ponad trzydziestu lat. Od chwili powstania marki, właściciele dokładali wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały najwyższe wymagania. Dlatego dzisiejsza oferta tej firmy obfituje w tak wiele różnych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim klientom dbającym o swój nienaganny wygląd.

Oferta Scottish Fine Soaps Company

W asortymencie producenta nie brak różnorodnych propozycji, dla których wspólnym mianownikiem jest luksus w najlepszym tego słowa znaczeniu. W ofercie nie brak rozmaitych produktów przeznaczonych do kąpieli oraz pielęgnacji ciała. Kosmetyki Scottish Fine Soaps to nie tylko masła do ciała czy perfumowane płyny do kąpieli, ale również mydła naturalne, do których produkcji używana jest metoda “tripled milled”. Dodatkowo znajdziemy również płyny do mycia ciała, sole do kąpieli, balsamy do rąk czy produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów, takie jak szampony i odżywki. Cechą wspólną dla wszystkich tych artykułów jest obecność naturalnych składników, takich jak miód, mleko czy masło shea. Kosmetyki Scottish Fine Soaps są dostępne w formie licznych kolekcji, które charakteryzuje unikatowy zapach, na długo pozostający na skórze, a także najwyższy poziom nawilżenia i odżywienia. Nie bez powodu wizją firmy było stworzenie artykułów kosmetycznych, które odmienią szarą rzeczywistość poprzez łyk luksusu i odprężenia.

Wyjątkowa oferta dla panów

Asortyment kosmetyków Scottish Fine Soaps uwzględnia nie tylko potrzeby damskiej części społeczeństwa, ale również wszystkich panów. To z myślą o nich powstała unikatowa kolekcja Classic Male Grooming, będąca ekskluzywną propozycją dla wszystkich mężczyzn, dla których nie bez znaczenia pozostaje odpowiednia pielęgnacja ciała oraz twarzy, dostosowana do potrzeb męskiej skóry. Specjalna receptura kosmetyków sprawia, że skóra zyskuje właściwy poziom nawilżenia oraz ukojenia, zwłaszcza dla delikatnej skóry.

Wszystko to za sprawą masła kakaowego, szałwi, ekstraktu z lawendy oraz wyciągowi z aloesu, które w połączeniu gwarantują najwyższy poziom ochrony skóry. Dzięki kosmetykom Scottish Fine Soaps wszyscy panowie mogą mieć pewność, że ich ciało odzyskuje odpowiedni stopień odporności, co bezpośrednio przekłada się na optymalizację naturalnych procesów funkcjonowania skóry oraz odczuwanie komfortu z codziennej pielęgnacji.

Seria dedykowana mężczyznom stanowi kompozycję:
– ostrych nut bursztynu,
– paczuli,
– drzewa sandałowego,
co w połączeniu tworzy unikatowy zapach, odpowiadający potrzebom najbardziej wymagającej klienteli.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.