×

Automatyczne oświetlenie schodów z użyciem taśmy led produkowane przez RESTAN

Automatyczne oświetlenie schodów z użyciem taśmy led produkowane przez RESTAN

Dobrze dobrane rozwiązania oświetleniowe to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa, ale również estetyki i funkcjonalności. Skutecznym sposobem na doświetlenie schodów są systemy led, które łącza w sobie efektywność, niezawodność oraz długowieczność.

Taśmy led mają o wiele więcej zalet niż zwykłe lampy, które nie zapewniają odpowiedniego poziomu światła na całej powierzchni schodów. Montuje się je bowiem na każdym stopniu. W ofercie marki RESTAN znajduje się szereg zestawów do oświetlenia schodowego, które zawierają nie tylko taśmy led, ale również inteligentne sterowniki i czujniki, które ułatwiają funkcjonowanie użytkownikom schodów. Co więcej, umiejętnie dobrane i zaprojektowane oświetlenie może kształtować klimat wnętrza i stanowić jeden z ważniejszych elementów dekoracji.

Sprawdzonym i wygodnym rozwiązaniem jest oświetlenie schodów aktywowane czujnikiem ruchu. Dzięki czułemu i dobrze zaprogramowanemu czujnikowi światło włącza się wtedy, gdy ktoś ze schodów korzysta. Możliwe jest indywidualne ustawienie parametrów czujnika, aby włączał oświetlenie już w momencie, gdy ktoś zbliża się do schodów albo wyłączał diody na poszczególnych schodach w momencie, gdy użytkownik po nich przejdzie. Oświetlenie schodów aktywowane ruchem to rozwiązanie, dzięki któremu światło na klatce schodowej nie jest włączone cały czas, co pozwala zaoszczędzić sporo energii.

Oświetlenie schodowe dostępne jest w wielu modelach i wersjach, dzięki czemu można dobrać zestaw idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Diody led wraz ze sterownikami i czujnikami zapewniają wiele lat bezproblemowego funkcjonowania. Automatyczne oświetlenie schodów led – prezentacja niezawodnych systemów oświetleniowych dostępna jest u bezpośredniego producenta.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.