×

Blat kuchenny granitowy jest w modzie!

Blat kuchenny granitowy jest w modzie!

granitoweW czasach niezwykłej wręcz dbałości o to, by nasze mieszkania nie tylko wyglądały perfekcyjnie, ale i służyły wiele lat, miejsca mało żywotnych sprzętów i mebli coraz częściej zajmują takie, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością, jakością i wieloletnim czasem użytkowania. Z tego powodu produkty stworzone z granitu – jak kuchenne blaty granitowe coraz bardziej zyskują na popularności.

Blat kuchenny granitowy – wykonany z materiału I gatunku to propozycja dla tych, którzy przede wszystkim cenią sobie doskonałą jakość produktu i jednocześnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by raz urządzona kuchnia nie wymagała co roku poprawek, doklejek, łatania pojawiających się na sztucznych blatach rys czy ciągłej walki z defektami.

Granit jest tutaj materiałem o zwartej i dzięki temu bardzo mocnej budowie, która gwarantuje jego wytrzymałość, odporność na ścieranie oraz zarysowania i doskonale podkreśla walory estetyczne wnętrza, w którym został on wykorzystany.

Początkowo granit stosowany był jako kamień budowlany w budownictwie, ale szybko jego atuty przekuto na to, by mógł przez lata służyć w domach, mieszkaniach i wnętrzach firmowych: w postaci blatów i elementów dekoracyjnych.

Wysokiej jakości kuchenne blaty granitowe szybko zyskały na popularności i zaczęły coraz częściej trafiać do mieszkań – początkowo na zachodzie Europy, a ostatnimi laty coraz częściej również w Polsce.

Płyty granitowe z których tworzy się blaty mają tu jeszcze jedną ważną zaletę: wykonane bezpośrednio u producentów jak np. w znanej włoskiej firmie www.grami-italia.com pozwalają na szerokie dostosowanie ich kształtu i faktury do wymagań zarówno wnętrza jak i samego klienta. Nie są to już wyłącznie prostokątne bloki, ale ciekawe formy z zaokrągleniami, ścięciami i załomami idealnie wpisującymi się w wygląd kuchni.

Niepowtarzalny design!

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.