×

Ciekawe wieszaki do przedpokoju

Ciekawe wieszaki do przedpokoju

Wieszak na kurtki to niezbędny element wyposażenia każdego przedpokoju. Obecnie wybór wieszaków dostępnych w sklepach jest na tyle szeroki, że porównując je, nie musimy zwracać uwagi wyłącznie na ich walory użytkowe, ale również na ich stylistykę.

950872_the_lost_room___Warto zrezygnować z typowych, drewnianych wieszaków o prostym kształcie na rzecz ciekawszych, bardziej oryginalnych modeli. W ten sposób wieszak stanie się ozdobą naszego przedpokoju i nada mu wyjątkowy charakter.

Wieszak może wyróżniać się zarówno kształtem, jak i kolorem. Warto zwrócić chociażby na modele w kształcie poroża jelenia i wieszaki o fantazyjnych kształtach, które na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypominają wieszaków. Bawiąc się kolorem można uzyskać równie ciekawy efekt. Wieszak w kolorze krwistej czerwieni czy neonowej zieleni ożywi dosłownie każde wnętrze. Tego rodzaju odważne akcenty prezentują się dobrze, pod warunkiem, że pozostała część pomieszczenia jest utrzymana w spokojnych, neutralnych kolorach.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.