×

Co kupić jeszcze przed wiosną?

Co kupić jeszcze przed wiosną?

Jeśli planujesz uzupełnienie narzędzi ogrodowych po to, by wiosną z pełnym zapałem móc przystąpić do pracy, warto zabrać się za to już teraz. Wybierając się na zakupy odpowiednio wcześnie można sporo zaoszczędzić. Co powinno znaleźć się na liście obowiązkowych zakupów?

Pierwszym urządzeniem, po które najczęściej sięgamy wiosną jest kosiarka do trawy. Dobrze jest zorientować się więc, w jakim stanie są nasze kosiarki i podkaszarki i ewentualnie zaplanować zakup nowej.

Aby poprawić stan trawników, dobrze jest rozważyć także zakup aeratora lub glebogryzarki. Na ich kupno warto zdecydować się jednak tylko wtedy, gdy nasz ogród jest naprawdę duży. W innym przypadku rozsądniejszym rozwiązaniem będzie złożenie się na taki sprzęt z kimś znajomym lub sąsiadem.

Na wiosennym wyposażeniu powinny znaleźć się także łopatki, gracki i grabie, przydatne przy rozsiewaniu warzyw i kwiatów. Jeśli chcemy założyć inspekty, właśnie teraz powinniśmy zaopatrzyć się w pojemniki na rozsady.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Yyy a co to jest glebogryzarka? Wow, niezłe słówko:)
Ja przed wiosną planuję dokupić jeszcze meble ogrodowe (coś jak w tym sklepie), bo brak mi 2 krzeseł do kompletu z technorattanu, a resztę to zobaczę. Kosiara jest:)

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.