×

Co możemy kupić w hurtowni BHP?

Co możemy kupić w hurtowni BHP?

pracownia-bhp
Hurtownia BHP to miejsce, które oferuje szeroki asortyment artykułów, środków oraz specjalistycznego sprzętu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Takie produkty są niezbędne w każdej firmie, ponieważ pozwalają na wygodne przestrzeganie zasad BHP i przepisów, które reguluje Państwowa Inspekcja Pracy. Każdy przedsiębiorca powinien więc zapoznać się z ofertami, które przedstawiają hurtownie BHP. Zdradzamy, co dokładnie można kupić w hurtowni BHP.

Sprzęt i artykuły BHP

Hurtowania BHP oferuje przede wszystkim sprzęt i artykuły zapewniające bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy. Zakłady pracy, w których istnieje ryzyko wypadku lub ingerencji w zdrowie pracownika wymagają, aby każda osoba była wyposażona w odpowiednią odzież lub artykuły ochronne. Przykładem takich miejsc pracy są choćby zakłady produkujące chemiczne substancje. Pracownicy muszą być wyposażeni w maski zapewniające ochronę dróg oddechowych oraz odzież, która będzie chronić przed działaniem żrących płynów. Hurtownie BHP oferują więc między innymi odzież ochronną głowy, nóg, rąk itp.

Chemia profesjonalna dla firm

Hurtownia BHP zajmuje się również dystrybucją profesjonalnej chemii dla firm. Są to środki czystości, które stosowane są w przedsiębiorstwach, firmach, instytucjach i innych obiektach użytku publicznego. Profesjonalna chemia dla firm charakteryzuje się dużą wydajnością i stosunkowo niskimi cenami produktów. Preparaty wykorzystywane są do codziennego użytku.

Chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza to wszystkie środki czystości, które wykorzystywane są do utrzymania higieny w gospodarstwach domowych. Takie produkty również dostępne są w hurtowni BHP. Cechuje je wysoka jakość. Dodatkowo szeroki asortyment, który oferuje hurtownia BHP sprawia, że dobrać można środki czystości do każdej powierzchni.

Zestawy sprzątające i osprzęt

W hurtowni BHP znaleźć można równie urządzenia, artykuły i zestawy, dzięki którym utrzymanie czystości w firmie i domu jest zdecydowanie łatwiejsze. Są to między innymi mopy, szorowarki, odkurzacze miotły i wiele innych. Hurtownia BHP to miejsce, w którym przedsiębiorca znajdzie wszystkie niezbędne artykuły, dzięki którym firma spełni wymogi bezpieczeństwa i higieny Państwowej Inspekcji Pracy.

Logos hurtownia bhp Toruń – zapraszamy do wizyty i kontaktu, doradzimy i pomożemy wybrać najodpowiedniejszy produkt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.