×

Co zamiast świątecznych dekoracji?

Co zamiast świątecznych dekoracji?

Dla większości z nas święta Bożego Narodzenia to świetna okazja do zmiany wystroju mieszkania. Wraz z początkiem nowego roku świąteczne dekoracje znikają, a wielu z nas ma problem z zapełnieniem miejsca po nich. Poniżej kilka inspiracji, które mogą nam pomóc wybrnąć z tego problemu.

yellow-tulips-1418892-mNa początku oczyszczamy przestrzeń, a więc usuwamy z mieszkania wszystkie typowo świąteczne ozdoby. Choinki, Mikołaje i renifery muszą poczekać do przyszłego roku, zanim znów będą cieszyć nasze oczy. Nie musimy jednak pozbywać się wszystkiego. Niektóre dekoracje, na przykład świece bez świątecznych motywów, czy wianki nie ozdobione bombkami spokojnie mogą w dalszym ciągu zdobić nasze mieszkanie.

Na przełomie stycznia i lutego w sklepach pojawiają się już pierwsze świeże kwiaty. To na nich warto oprzeć swoją nową dekorację. Zależnie od własnych upodobań, możemy kupić tulipany, które ustawimy w wazonach lub też cebulki krokusów, które będziemy skrupulatnie doglądać aż do rozwinięcia się kwiatów. Żywe kwiaty wprowadzą do naszego mieszkania powiew świeżości i ułatwią nam oczekiwanie na wiosnę.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.