×

Dekoracje okienne – tkaniny zasłonowe

Dekoracje okienne – tkaniny zasłonowe

tkaniny zasłonoweChcemy by nasz dom był miejscem wyjątkowym i nie powtarzalnym. Zależy nam na tym, by każdy, kto go odwiedza, powiedział, że czuje się tu wyjątkowo, że ma niezwykły klimat, że wystrój jest przyciągający uwagę i w jakiś sposób nietuzinkowy. Każdy chce jednocześnie czuć się w swoim domu swobodnie, na luzie, ciepło, miło i komfortowo, a nie jak w zimnym i obcym muzeum.

By to osiągnąć trzeba połączyć ze sobą dwie różnorodne i nie pokrywające się nijak ze sobą kwestie. Po pierwsze, efektowny wystrój z wystrojem wygodnym.

Czy takie połączenie w ogóle jest możliwe, czy da się coś takiego zrobić i coś takiego osiągnąć?

Otóż, da się i wcale nie jest to takie trudne, jakby się mogło na początku wydawać. Cały problem polega na tym, by przyznać, że to szczegóły tworzą atmosferę. Dlaczego jest to problem? Bo zadbanie o każdy szczegół jest wymagające i dosyć trudne. Nadanie zaś ogólnego charakteru, zazwyczaj można osiągnąć za pomocą kilku prostych i wyraźnych posunięć. Cała jednak istota tkwi w szczegółach i to o te właśnie szczegóły należałoby zadbać. Należą do nich nie tylko maleńkie rzeczy, jak gustowna figurka w odpowiednim miejscu w pokoju, czy świeczka na komodzie.

firanyTo również zasłony, które wiszą w oknie. Jeżeli dobierzemy odpowiednie tkaniny zasłonowe, to połowę problemów mamy z głowy. Mają one nie tylko odpowiedni, ale przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Dobrej jakości tkaniny zasłonowe, układają się w dość specyficzny sposób w oknie, dzięki czemu dodają mieszkaniu nieprawdopodobny klimat i niezwykłą atmosferę.

Pamiętajmy, że chcemy by nasze mieszkanie było przede wszystkim miłe, ciepłe i przyjemne.

Dzięki zasłonom, z całą pewnością takie właśnie będzie. To zasłony bardzo wiele dodają do uroku każdego wnętrza. Są ciepłe i przywracają podświadomie wspomnienia z dzieciństwa.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.