×

Dodatki w poszczególnych pomieszczeniach

Dodatki w poszczególnych pomieszczeniach

Dodatki kształtują charakter każdego wnętrza. Ich dobór nie powinien być przypadkowy. Nie powinniśmy kierować się przy tym również wyłącznie własnymi upodobaniami czy aktualną modą. Najważniejsze, by dodatki stanowiły spójną całość z pozostałymi elementami wystroju i dopełniały je.

W salonie rolę dodatków pełnią przede wszystkim elementy dekoracyjne. Najchętniej wybieramy kwiaty doniczkowe i ramki ze zdjęciami naszych bliskich. Na ścianach chętnie wieszamy z kolei obrazy i grafiki.

1381058_colorsW sypialniach bardzo często spotyka się świeczniki i świeczki. Nie tylko świetnie się prezentują, ale także pomagają w budowaniu romantycznego nastroju, który w sypialni jest niezbędny.

W łazience dodatki powinny charakteryzować się również walorami praktycznymi. W tym pomieszczeniu świetnie sprawdzą się chociażby kolorowe kamyczki pełniące role odświeżaczy powietrza, czy ozdobne koszyczki, w których można przechowywać kosmetyki lub akcesoria do włosów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

A w kuchni takiej – nie sposób obejść sie np bez kosza na śmieci, zwłaszcza , ze teraz w związku z ustawą nową, to pojemniki na odpady trzeba mieć osobno segregowane i zmieszane – z tego co sie orientuję…

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.