×

Druk na tkaninach

Druk na tkaninach

Technika rozwija się w zastraszającym tempie. Dotyka ona w zasadzie każdej gałęzi gospodarki, każdej branży. Postęp jest nieunikniony ale nie należy się go bać, lecz iść z duchem czasu.

Przykładem rozwoju technicznego jest branża odzieżowa. Choćby poprzez obecnie bardzo popularny druk na tkaninach. Czasy gdy ubieraliśmy oklepane przez wiele innych osób ciuchy, z powtarzającym się wzorem w zasadzie możemy uznać za historię. Teraz każdy z nas może nosić na braniu tylko to co mu się najbardziej podoba całkowicie odstępując od sklepowej komercji.

Nadrukować można dowolny tekst, obrazek, historię swojej nieszczęśliwej miłości, nasze upodobania itp. itd. Jest to na tyle popularna technika, że nadruku na tkaninach dokonać możemy w wielu dostępnych punktach. Wystarczy dowolna tkanina, nie ma ograniczeń pod tym względem. Nadruk można wykonać na koszulce spodniach, czapce, byle by interesująca nas część garderoby zmieściła się do przeznaczonej do tego drukarce.

Niech nie zmyli nas nazwa drukarki. Ponieważ nie jest to typowa drukarka jaką znamy z codziennego życia. To trochę bardziej skomplikowane urządzenie, wykorzystujące specjalnie opracowane techniki, które najpierw odwzorowują nasz obraz czy tekst, kolejnie nanoszą go na tkaninę a ostatecznie utwardzają i zabezpieczają przed łuszczeniem czy spieraniem się. Tak profesjonalnie wykonany nadruk na naszej tkaninie przetrwa bardzo długo. Nie ma się czego obawiać- ubranie z nadrukiem można prać tak samo jak ubranie z sieciówki. Pokuszę się o stwierdzenie, że jest on może trwalszy niż niejeden nadruk na koszulce z renomowanej firmy.

Nosząc własne nadruki, możesz w ten sposób powiedzieć o sobie bardzo dużo pozostałym osobom. Po takim elemencie można ocenić upodobania, styl, i wiele innych cech. Nadrukowując imię płci przeciwnej nie trudno wywnioskować, że jesteś osobą zakochaną, umieszczając na czapce logo drużyny piłkarskiej dowiemy się, że jesteś jej kibicem.

Nie bójmy się być oryginalnymi jednak należy pamiętać o cienkiej granicy między modą a kiczem.

Ondre.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.