×

Eksponujemy pamiątki z wakacji

Eksponujemy pamiątki z wakacji

Przyjeżdżając z wakacji, często przywozimy ze sobą pamiątki. Jeśli będziemy dobierać je z głową, możemy wykorzystać je jako niebanalną dekorację mieszkania lub domu, nadając swoim wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Eksponowanie pamiątek

 

Pamiątki z wakacji można efektownie wyeksponować. Jeśli zbieramy pocztówki, wystarczy oprawić je w ramki. Żeby dobrze się prezentowały, wszystkie powinny być utrzymane w tym samym stylu, powinny być na przykład czarno-białe. Pocztówki bardzo dobrze wyglądają też przypięte do dużej tablicy korkowej, czy nawet zwykłego sznurka rozpiętego wzdłuż ściany.
Zasada ta obowiązuje w przypadku wszystkich pozostałych pamiątek. Można kolekcjonować zagraniczne alkohole, przyprawy, czy flagi z krajów, które odwiedziliśmy. Ważne, by pamiątki, które trzymamy na wierzchu nie były zbyt różnorodne, tak by uniknąć wrażenia chaosu.

Należy unikać również kupowania tandetnych, zupełnie nieprzydatnych pamiątek. Tego rodzaju przedmioty nie prezentują się zbyt dobrze, a co więcej, utrudniają sprzątanie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

A na takie wakacyjne fotki można dzisiaj piękne ramki na zdjęcia znaleźć. Projektanci to mają czasami takie pomysły, że to szok jest. Ja mam kilka i ręcznie malowanych ramek i takich całkiem aluminiowych (trendy)

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.