×

Fit out – nowoczesne biuro w kilka tygodni

Fit out – nowoczesne biuro w kilka tygodni

Większość przedsiębiorców doskonale zdaje sobie dziś sprawę z tego, jak duże znaczenie dla odbioru ich marki w oczach klientów ma tzw. pierwsze wrażenie.

Dotyczy to zarówno wyglądu strony internetowej firmy, jak i jej głównej siedziby, czyli biura, które klient może odwiedzić, chcąc np. ustalić warunki współpracy twarzą w twarz.

Jak powinno wyglądać reprezentacyjne biuro?

Firmowe biuro musi łączyć w sobie dwie ważne cechy. Po pierwsze: efektowny wygląd, który w oczach wchodzących do niego klientów spotka się z reakcją „wow”!

Po drugie: funkcjonalność, która pozwoli pracownikom zajmować się swoimi codziennymi czynnościami bez niepotrzebnych rozpraszaczy. Zaplanowanie biura posiadającego dopracowane obie te cechy jest niezwykle ważne.

Projektowanie biura – samemu czy ze wsparciem?

Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na samodzielne urządzenie przestrzeni biurowej, myśląc, że dzięki temu uda im się na tym oszczędzić. I o ile ta druga opcja jest możliwa, to niestety finalny efekt może zupełnie nie być takim, jakiego się oczekuje. Mówi się, że każdy w swojej dziedzinie powinien zajmować się tym, co potrafi najlepiej: przedsiębiorca – swoim biznesem, a firmy aranżujące i projektujące wnętrza – swoim. Taki podział obowiązków jest gwarancją najlepszej efektywności!

Czym jest fit out w urządzaniu biur?

Terminem fit out określa się wszystkie prace ogólnobudowlane, modernizacyjne i wnętrzarskie, które prowadzą do stworzenia w maksymalnie krótkim czasie, maksymalnie atrakcyjnego biura. Mowa tu o atrakcyjności i wizualnej i funkcjonalnej, czyli wszystkim tym, co dla przestrzeni firmowej jest najważniejsze. Dzięki usługom Fit Out, realizowanym np. przez markę Interbiuro.pl zyskuje się kompleksowe przygotowanie, wykonanie i oddanie wnętrza, które biurowo będzie dostosowane do najnowszych norm bezpieczeństwa i aranżacyjnych trendów.

W zakresie fit out klient może się spodziewać nowoczesnego biura w ledwie kilka tygodni! Marka wykonawcy dba tu o każdy detal od podstawowych prac budowlanych, przez stawianie ścianek działowych, wymianę sufitów, zakładanie instalacji, montaż mebli i wykładzin, aż po najbardziej wyszukane wymagania projektowe. Co ważne, fot out pozwala przedsiębiorcom oszczędzać czas: nie muszą oni do każdej czynności zatrudniać osobnej fachowca czy firmy. Tu wszystko leży w ramach kompetencji jednego, rzetelnego wykonawcy.

Słowem: od projektu do realizacji!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter