×

Gdzie zamieszkać pod Warszawą?

Gdzie zamieszkać pod Warszawą?

domekNiemal każdy marzy o własnym domu z ogrodem, zielonej trawie, kwiatach i drzewach znajdujących się dookoła. Nie każdy może sobie jednak na to pozwolić. Na szczęście dzięki programowi „kup dom, mieszkanie zostaw w rozliczeniu”, na spełnienie marzeń może pozwolić sobie zdecydowanie większa grupa osób. Jest to bowiem oferta skierowana do tych, którzy posiadają już własne mieszkanie, chcą jednak zamienić je na większe bądź też przeprowadzić się do własnego domu.

Mieszkanie to traktowane jest wówczas jako wkład własny na poczet nowo kupowanej nieruchomości.

Na polskim rynku istnieje kilka firm, które oferują taki właśnie sposób na zakup własnego domu. Przedstawiciele oferują nam szeroki wachlarz domów znajdujących się m. in. w Warszawie i na jej obrzeżach. Wśród oferowanych produktów wyróżnić można warszawską Kępę Tarchomińską, Ostoje Brzeziny oraz Apartamenty Podleśna. Atutem tych domów jest ich lokalizacja w cichych i spokojnych dzielnicach stolicy. Jeśli ktoś zainteresowany jest domkiem w małej miejscowości to dom pod Warszawą można nabyć w Łomiankach.

Jednym z takich osiedli są domy jednorodzinne dwulokalowych (tzw. „bliźniaki”). Zabudowania te mają zróżnicowaną powierzchnię, od blisko 130 do prawie 150 metrów kwadratowych.

Innym rozwiązaniem mogą być domy zlokalizowane w Dziekanowie Nowym, około 8 km od Warszawy. Oferowane domy są lokalami piętrowymi, których powierzchnia nie przekracza 150 metrów kwadratowych. Również te domy są typu „bliźniak”.

Jeszcze inną ofertą jest inwestycja, która w swoim asortymencie posiada apartamenty. Znajdują się one na Dąbrowie w Łomiankach. Każdy budynek składa się z czterech segmentów o powierzchni około 125 metrów kwadratowych. Ponadto, segmenty wyposażone są w piece wraz z grzejnikami. Wraz z apartamentem, klient staje się właścicielem niewielkiego ogródka. Przy każdym lokalu znajdują się po dwa miejsca parkingowe. Ze względu na bliskość położenia Puszczy Kampinoskiej, miejsce to jest idealne dla miłośników przyrody.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.