×

Hay – prostota i funkcjonalność

Hay – prostota i funkcjonalność

hayStworzenie doskonałego projektu wyposażenia wnętrza wcale nie jest łatwe. Dziś wiele osób stawia przede wszystkim na funkcjonalność tego, co widzi, ale nie ma odwagi w zastosowaniu prostoty również w projekcie własnego domu czy mieszkania albo biura.

Dotychczas problemem był również brak odpowiednich mebli – dziś z firmą taką jak Hay zmienia się to bardzo szybko, a meble mogą być dostosowane praktycznie od każdego wnętrza.

Często tworząc projekt wyposażenia zapominamy o tym, że przede wszystkim powinien on być funkcjonalny. Stawiamy na rozwiązania o wysokiej estetyce, które jednak często po prostu nie są w żaden sposób praktyczne. To dla odmiany sprawia, że wnętrze, choć ładne dla oka, jest zupełnie nieprzystosowane do jego codziennego używania, co przekłada się na nasze życie. Firma Hay łączy przede wszystkim estetykę swoich wyrobów z ich wytrzymałością oraz wysoką funkcjonalnością.

Praktyczne meble nie muszą być nudne ani bardzo złożone, aby nam się podobały i jednocześnie dobrze spełniały swoją rolę.

Szczególnie wyroby marki Hay wyróżnia fakt, że są one stworzone przez indywidualnych projektantów, którzy zachwycają połączeniem nowatorskich pomysłów oraz wysoką funkcjonalnością prezentowanych produktów. Co więcej, projekty realizowane są również z dbałością o ich wytrzymałość. W ofercie firma posiada między innymi rozmaite krzesła, doskonałe do biura, na wystawę sztuki, ale również do wnętrza domu, na przykład pokoju w stylu industrialnym.

Niektóre meble marki Hay łączą się za pomocą konkretnych kolekcji, dzięki czemu można stworzyć spójny obraz wnętrza bez większego wysiłku.

Hay to jednak nie tylko krzesła, sofy, stoły i biurka. To również ciekawe, fascynujące dodatki, które są w stanie w prosty sposób urozmaicić wnętrze i nadać mu indywidualnego charakteru. Nietypowe podkładki nie pełnią tylko swojej praktycznej roli, ale również są ciekawym sposobem na przygotowanie nietypowej, kolorowej mozaiki we wnętrzu utrzymanym w jednolitych kolorach – doskonałe urozmaicenie w każdym domu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.