×

Idealna garderoba do przedpokoju

Idealna garderoba do przedpokoju

Garderoba do przedpokoju do zdecydowanie najważniejszy mebel w tym pomieszczeniu. Powinna one oczywiście spełniać szereg funkcji praktycznych, ale bardzo ważna jest również kwestia tego, aby całość aranżacji przedpokoju była do siebie dopasowana i utrzymana w jednej kolorystyce. Dzięki temu mebel ten będzie stanowił prawdziwą ozdobę korytarza czy też hallu wejściowego.

Wybierając mebel, jakim jest garderoba do przedpokoju, warto mieć na uwadze, że to właśnie to pomieszczenie widzą jako pierwsze nasi goście oraz osoby odwiedzające nasze mieszkanie wyłącznie na krótki czas i raczej okazjonalnie, jak choćby listonosze bądź wszelkiej maści dostawcy. Dlatego do urządzania przedpokoju należy podejść z ogromną dozą rozwagi i znaleźć złoty środek między funkcjonalnością a designem. Dzięki temu stworzymy niebanalną aranżację wnętrza, a oprócz tego zaprowadzimy w tak trudnym pomieszczeniu, jakim jest przedpokój, idealny ład i porządek.

Garderoby do przedpokoju powinny przede wszystkim składać się z praktycznych wieszaków, na których możemy bardzo szybko, bez potrzeby otwierania szafy odwiesić aktualnie noszone odzienie wierzchnie. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na fakt, aby wieszaki te były wytrzymałe, dzięki czemu były w stanie utrzymać ciężar nawet obszernych, zimowych płaszczy czy też ciężkich, puchowych kurtek. Wieszaki te powinny być również odpowiednio wyprofilowane – jest to istotne zwłaszcza, jeżeli chcemy na nich wieszać torebki czy też plecaki.

Bardzo ważnym i niemal obowiązkowym elementem garderoby do przedpokoju jest również lustro. Nie musi być ono szerokie, jednak optymalnej wielkości lustro do garderoby powinno być wysokiej, dzięki zmieści się w nim cała sylwetka, od stóp aż do głowy. Lustra w przedpokoju mogą wisieć zarówno bezpośrednio na ścianie, jak i na frontowych drzwiach szafy – to drugie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, kiedy w pomieszczeniu tym mamy wyjątkowo ograniczony metraż. Na okrycia takie jak sezonowe kurtki czy też płaszcze, których nie nosimy cały rok, warto przeznaczyć w garderobie w przedpokoju osobną szafę. Może być ona wąska, ale powinna posiadać wewnątrz wysoką, pustą przestrzeń, umożliwiającą zawieszenie nawet długich elementów garderoby.

Również buty powinny znaleźć w garderobie swoje miejsce – specjalnie z myślą o nich w wielu meblach do przedpokoju znajdują się specjalnie szuflady na obuwie. Równie dobrze buty możemy także przechowywać w klasycznej komodzie, która jest jedną z obowiązkowych części mebli do przedpokoju. Pełną ofertę mogą zobaczyć Państwo na stronie https://www.meblefirany.pl/pl/c/Garderoby-do-przedpokoju/267

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.