×

Idzie wiosna, czas na zmiany!

Idzie wiosna, czas na zmiany!

Końcówka stycznia i początek lutego to moment, kiedy wystrój większości naszych domów przechodzi metamorfozę. Usuwamy z niego ostatnie świąteczne dekoracje, rozbieramy choinkę i w tym momencie zazwyczaj pojawia się pytanie co dalej.

Pustkę po świątecznych dekoracjach należy czymś wypełnić. Nie od dziś wiadomo przecież, że to właśnie dodatki decydują o charakterze całego pomieszczenia i nadają mu przytulność.

W tym okresie najlepiej sprawdzają się dekoracje, które przypominają nam o zbliżającej się wielkimi krokami wiośnie. Warto więc zainwestować w sadzonki kilku wiosennych kwiatów, na przykład hiacyntów lub narcyzów. Umieszczone w dekoracyjnych doniczkach i ustawione w widocznym miejscu będą nam skutecznie przypominać o tym, że zimowa szaruga już niedługo ustąpi miejsca wiośnie.

Powoli powinniśmy zmieniać też kolorystykę dodatków na lżejszą i bardziej wiosenną. Najlepszym wyborem będą wszelkie pastelowe odcienie.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

U nas wiosennie w tym roku zaczęła pod chate podchodzic wilgoć, w związku z tym, zamiast zmiany kolorystyki, będziemy się decydować na izolacje przeciwwodne w budwodzie – bo jednak ten zapach między stęchlizną a wilgocią to nas w czasie deszczu zabija.

A o „lekką kolorystykę” to zadbamy później:)

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.