×

Jadalnia – ładna i praktyczna

Jadalnia – ładna i praktyczna

W urządzaniu wnętrz należy kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale i praktycznymi. W końcu pomieszczenia, które urządzamy mają nam służyć do codzie1381101_a_glasses_of_wine_on_the_tablennego funkcjonowania, a nie stanowić pomnik naszego dobrego gustu. Zasada ta dotyczy również urządzania jadalni.

Wybierając obrus, musimy pamiętać, że przy codziennym, intensywnym użytkowaniu szybko pojawią się na nim plamy. Aby uniknąć codziennego prania obrusów, warto pomyśleć o kupnie obrusu plamoodpornego. Na co dzień sprawdzi się doskonale, a przy szczególnych okazjach będzie można zastąpić go bardziej eleganckim obrusem lnianym czy bawełnianym.

Z tego samego powodu na stole dobrze jest ułożyć specjalne podkładki, chroniące obrus przed zabrudzeniem. Wybór podkładek dostępnych w sklepach jest na tyle szeroki, że z łatwością znajdziemy wśród nich takie, które będą dobrze się komponowały z naszym wnętrzem.

Na krzesłach możemy natomiast ułożyć poduchy z wymienianymi pokrowcami. To znacznie praktyczniejsze rozwiązanie niż krzesła tapicerowane, których czyszczenie bywa bardzo kłopotliwe.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.