×

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Większość współczesnych łazienek jest wyposażona w kabiny prysznicowe. Nie da się ukryć, że na co dzień szybki prysznic okazuje się bardzo przydatny. Aby móc się nim rozkoszować, wcześniej musimy wybrać odpowiednią kabinę prysznicową.

Wybór kabin dostępnych w sklepach jest bardzo szeroki. Zanim jednak zaczniemy zastanawiać się nad wyborem konkretnego modelu, dobrze jest zmierzyć swoją łazienkę i zastanowić się, jak wiele miejsca może zająć w niej kabina. Warto też mieć na uwadze, że kabiny półokrągłe zajmują mniej miejsca od kwadratowych czy prostokątnych, dlatego lepiej sprawdzą się w niewielkich łazienkach.

W dalszej kolejności powinniśmy zastanowić się, w jakie udogodnienia powinna być wyposażona. Sporą popularnością cieszą się modele wyposażone w deszczownie i dysze do hydromasażu. Kabina prysznicowa z hydromasażem to udogodnienie, które umożliwi Ci wieczorne domowe SPA. Niektóre kabiny są wyposażone także w radio, czy saunę. Propozycja dla ascetów to najprostsze kabiny wyposażone w panel z pojedynczą słuchawką.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Różne ciekawe zdjęcia w kategorii „inspiracje łazienka” – dot. wyboru kabiny prysznicowej można znaleźć np na stronach serwisu królestwo łazienek.
Od kabin nowoczesnych, minimalistycznych po takie wypasione z kamienia czy w stylu retro.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.