×

Jak wybrać odpowiednie mieszkanie w Warszawie?

Jak wybrać odpowiednie mieszkanie w Warszawie?


Wybór odpowiedniego mieszkania w Warszawie nigdy nie jest tak prosty, jak wydaje się na początku. Nowych mieszkań jest mnóstwo, deweloperzy budują nowe, ale jak zdecydować który z nich najlepiej wywiąże się ze swojego zadania?

Dobra ocena dewelopera, który wybuduje nas odpowiednie mieszkanie lub już ma je wybudowane i można je od niego kupić, powinna bazować na kilku podstawowych czynnikach.

4 rzeczy ważne w wyborze dewelopera

Po pierwsze: należy dogłębnie i z dużą uwagą sprawdzić poprzednie realizacje dewelopera z Warszawy tak, żeby upewnić się co do jego rzetelności i wysokiej jakości obsługi klienta. W tym punkcie warto przejrzeć portoflio i sprawdzić w jakich regionach miasta leżą postawione przez niego budynki. Jeśli osiedle jest zamieszkane, a jego mieszkańcy zadowoleni (wystarczy o to spytać np. na forach dyskusyjnych o nieruchomościach), to jest to pierwszy plus na liście atutów danego wykonawcy.

Po drugie, niezwykle istotne jest doświadczenie dewelopera. Im dłużej działa on na rynku budownictwa mieszkaniowego w Warszawie, tym większa jest pewność tego, że sprzedawane przez niego mieszkania są warte uwagi. Tu warto zwrócić uwagę na www.apm-development.com.pl, który jest w stolicy jedną z dłużej działających i najbardziej renomowanych firm deweloperskich.

Po trzecie: sprawdź opinie o deweloperze w sieci. Zadowolony klient na pewno się nimi pochwali, a niezadowolony nawet podwójnie. Im więcej dobrych ocen wystawiają ludzie danej firmie, tym większa pewność, że również w Twoim przypadku będzie można mówić o dobrym wyborze i pełnej satysfakcji z nowego mieszkania.

Czwartym krokiem jest sprawdzenie aktualnych lokalizacji, w których deweloper stawia nowe nieruchomości. Bardzo często jest tak, że deweloperzy, zwłaszcza Ci renomowani, budują jednocześnie dwa osiedla w zupełnie innych częściach Warszawy. Lokalizacja ma tu kluczowe znaczenie, bo dzięki jej dopasowaniu do swoich potrzeb, będzie Ci łatwiej dojechać do pracy, ocenić czas dowozu dzieci do przedszkola czy sprawdzić skomunikowanie tej części miasta z centrum, ważnymi punktami rozrywkowymi, z których lubisz korzystać itd.

Warto pamiętać, że wybór mieszkania, w którym przez najbliższe lata będziemy spędzać czas z rodziną, powinien być naprawdę dobrze przemyślany. W grę wchodzi przecież duża inwestycja i podjęcie decyzji o wielu latach mieszkania w danej części miasta. Ocena doświadczenia dewelopera oraz jego podejścia do klientów i jakości stawianego przez nich osiedla powinna być zatem bardzo drobiazgowa.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter