×

Jak zaoszczędzić na biurze?

Jak zaoszczędzić na biurze?

Każda firma powinna mieć biuro, w którym będzie przyjmować swoich klientów i kontaktować się z kontrahentami. Nie każda jest jednak w stanie poradzić sobie z kosztami, które się z tym wiążą. Co zrobić w takiej sytuacji?

Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajem biura na godziny. Coraz więcej firm oferuje nam takie rozwiązanie. Biura są zlokalizowane w atrakcyjnych punktach dużych miast i gustownie urządzone. Zapewniają firmom niezbędny prestiż, na który nie mogłyby sobie pozwolić w samodzielnie wynajmowanych biurach. To bardzo korzystne rozwiązanie, które nie kosztuje zbyt wiele.

Inny pomysł to współdzielenie biura z inną firmą, a nawet kilkoma innymi firmami. Wystarczy odpowiednio ustalać godziny spotkań, by poszczególne przedsiębiorstwa mogły korzystać z jednego biura, nie kolidując ze sobą. Koszty wynajmu i urządzenia biura są dzielone między kilka firm, dzięki czemu utrzymanie biura staje się znacznie mniej kosztowne.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Super idea, zwłaszcza, że wtedy nie trzeba się np martwić o oświetlenie do biura, rachunki za prąd, ani o to, że sąsiad nam firmę zalał.
I jeszcze jak mieszkamy w dużym mieście, to można sobie pochodzić i powybrzydzać wybierając np to biuro do wynajęcia, które ma dajmy na to ładniejsze lampy a’la Swiatswiatla.pl niż jakiś szajs z pchlego targu:D

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.