×

Jakie są zalety poszczególnych rodzajów rolet?

Jakie są zalety poszczególnych rodzajów rolet?

Rolety to element wyposażenia wnętrza pełniący funkcje użytkowe i dekoracyjne. Nowoczesne rolety nadają się do każdego rodzaju okien, a ich montaż jest bezinwazyjny. Mini rolety to idealne rozwiązanie do pokojów dziennych i salonów, a rolety zaciemniające świetnie sprawdzają się sypialniach. Ciekawym i modnym rozwiązaniem są rolety dzień/noc, które pozwalają na płynną regulację ilości przepuszczanego światła.

Rolety typu dzień/noc

Rolety dzień/noc można zamontować na oknie za pomocą zestawu zaciskowych wieszaków. Dzięki temu montaż jest bezinwazyjny i naprawdę łatwy. Ten model rolety jest wykonywany z materiału poliestrowego wysokiej jakości, który na przemian tkany jest gęstym i rzadkim splotem. Taka struktura tkaniny pozwala na płynne regulowanie ilości światła słonecznego, które przechodzi do wnętrza.

Ilość przepuszczanego światła można regulować bez podnoszenia rolety. W tym celu należy odpowiednio ustawić pasy tkaniny względem siebie. W razie potrzeby, np. na czas mycia okien, roletę można bez problemu podnieść. Rolety dzień/noc są uniwersalne, dlatego znakomicie pasują do każdego wnętrza. Długość i szerokość rolety można dopasować do okien.

Rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające wykonane są z podgumowanego materiału, który w 100% zatrzymuje promienie słoneczne i chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem. Ten model doskonale nadaje się do sypialni oraz innych wnętrz, w których ważne jest odpowiednie zacienienie. Nowoczesne rolety dzień/noc montowane są w sposób bezinwazyjny, za pomocą wieszaków zaciskowych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i uniwersalnością.

Szerokość i długość rolety można dopasować do rodzaju okien. Do wyboru są także różne mechanizmy – zwykły oraz żyłkowy, który świetnie sprawdza się w oknach uchylnych.

Mini rolety

Mini rolety można zamontować na każdym skrzydle okna. Służą do tego wieszaki zaciskowe, dzięki którym montaż jest szybki i łatwy. Zarówno długość, jak i szerokość rolety można indywidualnie dopasować. Wysokiej jakości tkanina poliestrowa ma strukturę delikatnej kratki, a dzięki wysokiej jakości wykonania rolety Mini pełnią nie tylko rolę użytkową, ale także dekoracyjną.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę rolety-kowalski.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.