Jesienne zakupy do ogrodu

Jesień to dobry moment, by wybrać się na zakupy w poszukiwaniu wyposażenia ogrodu. Właśnie teraz w sklepach odbywają się liczne wyprzedaże, dzięki którym możemy kupić meble, czy grille w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Jeśli chcemy kupić nowe meble ogrodowe, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad tym, gdzie będziemy przechowywać je przez zimę. Jeśli wystawimy je na zewnątrz już teraz, wiosną nie będą prezentowały się dobrze. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie mebli w garażu, czy drewutni, gdzie nie będą poddawane bezpośredniemu działaniu warunków atmosferycznych. Jeśli meble mają stać na zewnątrz, dobrze jest zadbać o ich konserwację.

 

Jesienią dobrze jest przemyśleć również zakup grilla. Z racji jego niewielkich rozmiarów nie będziemy musieli przejmować się kwestią przechowywania go przez zimę. Warto jednak starannie przemyśleć jego wybór. Niskie ceny skłaniają do zakupu modeli większych i bardziej rozbudowanych niż rzeczywiście są nam potrzebne. Zastanów się więc, jak często korzystasz z grilla i jak duże porcje grillujesz, a dopiero potem wybierz się na zakupy.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter