×

Kolory na sali konferencyjnej

Kolory na sali konferencyjnej

Wystrój sal konferencyjnych ma bardzo duży wpływ na efektywność prac i rozmów, które się w nich odbywają. Warto zwrócić uwagę nie tylko na staranny dobór poszczególnych elementów wystroju, ale i na wybranie odpowiedniej kolorystyki.

1117048_laptop_at_meeting_tableKolory dominujące w sali konferencyjnej należy wybierać spośród neutralnych odcieni. Doskonale sprawdzi się biel, czerń oraz wszystkie odcienie brązu czy szarości. Dobierając dodatki, również powinniśmy trzymać się tej kolorystyki, uzupełniając ją ewentualnie o delikatne pastele. Intensywne, jaskrawe kolory należy zachować dla innych pomieszczeń – w przypadku sali konferencyjnej z pewnością się nie sprawdzą.

Neutralna kolorystyka sprzyja koncentracji i nie rozprasza uwagi uczestników konferencji. Dzięki temu są oni w stanie skupić się na pracy lub rozmowie, zamiast kontemplować wystrój pomieszczenia. Chociaż może się to wydawać oczywiste, zaskakująco wielu właścicieli firm nie przestrzega tej zasady, dążąc do uzyskania nowoczesnego, krzykliwego wystroju sali konferencyjnej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.