×

Kreatywne Przestrzenie: Ramki na Zdjęcia jako Kluczowy Element Twojego Dekoracyjnego Wnętrza

Kreatywne Przestrzenie: Ramki na Zdjęcia jako Kluczowy Element Twojego Dekoracyjnego Wnętrza

W pięknie urządzonym wnętrzu zdecydowanie milej spędza się czas, ale też wypoczywa. Warto pamiętać jak ważna jest ergonomia, wygoda i estetyka. Dlatego też w stylowym wnętrzu nie może zabraknąć ramek na zdjęcia, które nadają charakter każdemu pomieszczeniu.

Stylowe ramki niezbędne w każdym wnętrzu

Dodatki tworzą klimat i sprawiają, że wnętrze jest jedyne w swoim rodzaju. Jednocześnie nie trzeba obawiać się, że przytłoczą pomieszczenie czy zaburzą kubaturę. Co istotne ramki pasują do każdego pomieszczenia, a dzięki temu, że wybór jest tak duży, to możecie wybrać styl, który Wam się najbardziej podoba. Doskonale prezentują się modele wykonane z drewna. Dzięki słojom i sękom każda drewniana ramka jest jedyna w swoim rodzaju. Można zdecydować się np. na ramki w kolorze naturalnego drewna, ale też wybrać te bielone, które tworzą przytulny klimat. Wpisują się w styl skandynawski, a także filozofię hygge. Jeżeli preferujecie bardziej surowy styl, to możemy Wam polecić ramki na zdjęcia wykonane z metalu, które wpisują się w stylistykę industrialną. Dobrze sprawdzą się także ramki z tworzywa sztucznego, np. akrylu. Takie modele są szczególnie polecane osobom lubiącym nowoczesne aranżacje, ale też te klasyczne. Każdy miłośnik stylu retro powinien postawić na ramki postarzane, które pięknie komponują się z tapetami z ornamentem.

Jaki kształt ramek wybrać, by odmienić nudne wnętrze i nadać mu ciekawszy charakter?

Nie trzeba dużo wydawać, by uzyskać unikalny klimat w swoim domu czy mieszkaniu. Wystarczą ramki na zdjęcia, by je odmienić. Jeżeli Wasze mieszkanie jest urządzone w stylu minimalistycznym, a chcecie, by zyskało bardziej reprezentacyjny charakter, to wybierzcie ramki bardzo dekoracyjne. Można np. postawić na te ozdobione decoupage, ale i takie w kolorze złotym czy srebrnym, które pięknie odbijają światło i tworzą grę barw. Świetnie prezentuje się również ścianka ozdobiona dużą ilością ramek w różnym kształcie i wykonanych z różnych materiałów. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to i tutaj możecie postawić na bardziej oryginalne kolory, np. odcienie różu. Kolejnym trafnym wyborem będą ramki z napisami. Np. dużą ramkę z napisem możecie umieścić w centralnej części ściany, a obok zawiesić ramki w kształcie kwadratu, prostokąta czy koła.

Materiał zewnętrzny

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter