×

Łazienka, w której zapomnisz o całym świecie

Łazienka, w której zapomnisz o całym świecie

Łazienka coraz częściej przestaje być traktowana jako pomieszczenie, które powinno służyć wyłącznie dbaniu o higienę. Dla wielu z nas jest to jedno z najbardziej ulubionych pomieszczeń w całym domu. To właśnie tam znajdujemy spokój i wyciszenie, których często brakuje w pozostałych pokojach. Warto więc zadbać o to, by łazienka była urządzona tak, by przebywanie w niej sprawiało nam jeszcze większą przyjemność.

Podstawa to przestronność. Wbrew pozorom efekt przestronności z powodzeniem można uzyskać nawet w niewielkich łazienkach. Trzeba tylko zadbać o to, by nie umieszczać w nich zbyt wiele sprzętów i dodatków, które często tworzą wrażenie chaosu. Wybierz wannę lub kabinę prysznicową, dodaj umywalkę i lustro, a zyskasz świetną bazę do aranżacji.

Jeśli łazienka jest niewielka, przechowuj w niej tylko najbardziej potrzebne kosmetyki. Jeśli jest większa, możesz nawet pokusić się o stworzenie w niej niewielkiej toaletki, która nada całemu pomieszczeniu romantyczny klimat.

W łazience powinny znaleźć się także dodatki, które nadadzą jej przytulny charakter. Miękki dywanik, świece, dopasowane kolorystycznie ręczniki – to detale, ale to właśnie dzięki nim niektóre łazienki prezentują się o wiele bardziej atrakcyjnie od innych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter