×

Lifting powierzchni biurowej sposobem na poprawę wydajności pracy

Lifting powierzchni biurowej sposobem na poprawę wydajności pracy


Często słyszymy, że ktoś przeprowadza remont w swoim biurze. Zabieg ten jest związany z wysokimi kosztami, terminem realizacji, który może trwać co najmniej kilka tygodni i niedogodnościami wynikającymi z pracą. Jednak, czy aby na pewno jest opłacalny? Zależy, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeżeli myślimy o poprawie wydajności pracy, wystarczy przeprowadzić lifting powierzchni biurowej. O zaletach takiego rozwiązania przeczytacie poniżej.

 

Lubię poniedziałki

Jeżeli planujemy zmiany w biurze, najlepiej zapytać samych pracowników, co oni o tym sądzą i jakie usprawnienia mogłyby wpłynąć na poprawę ich wydajności w pracy. Czasem są to naprawdę drobnostki, które, odpowiednio dobrane, mogą znacznie ożywić biuro, zwiększyć komfort pracy i spowodować, że powierzchnia stanie się bardziej przyjazna dla pracowników. Do podstawowego liftingu można zaliczyć nową wykładzinę, pomalowanie ścian, a także zmianę oświetlenia. Te trzy elementy mogą zdziałać cuda.

Wystarczy wyobrazić sobie poniedziałkowy poranek w biurze z wykładziną i ścianami w nowych kolorach. Często biurowa nawierzchnia jest „przechodzona”, niezbyt przyjaźnie potraktowana przez uciekającą z kubka kawę, mnóstwo różnych paprochów i śmieci. Na ścianach można zobaczyć zacieki lub rysy, ewentualnie odpadającą farbę. Pomieszczenie, w którym przebywamy, ma bardzo duży wpływ na naszą wydajność, dlatego warto od czasu do czasu zafundować lifting powierzchni biurowej, który odczują wszyscy pracownicy.

A może nowe oświetlenie?

Oprócz pomalowania ścian i zakupu nowej wykładziny można pokusić się o wymianę płyt sufitowych lub oświetlenia w całym pomieszczeniu. Szczególnie lampy LED odpowiednio rozmieszczone w biurze poprawią atmosferę w pracy i przyczynią się do redukcji kosztów. Podczas dokonywania liftingu warto pomyśleć także o nowych klimatyzatorach lub wentylatorach, przebudowie ścianek działowych lub zmianie aranżacji wnętrza. Wszystkie wymienione czynności mogą znacznie przyczynić się do poprawy wydajności pracy.

Projektowaniem i liftingiem powierzchni biurowych zajmuje się firma inżynieryjna Interbiuro, która jest obecna na rynku od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie związanych z nią architektów, projektantów oraz menedżerów pozwalają również na realizację innych usług, takich jak: zarządzanie projektem inwestycyjnym, nadzór prac ogólnobudowlanych i modernizacyjnych oraz koordynowanie dostaw materiałów i produktów, w tym wykładzin biurowych, ścianek działowych i mebli do biura.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.