×

Łóżeczko-domek w stylu skandynawskim

Łóżeczko-domek w stylu skandynawskim

Rodzice oczekujący nowego członka rodziny koncentrują się na skompletowaniu pierwszej wyprawki dla noworodka, ale nie tylko. Rozpoczynają też równie ważne urządzanie pokoju dziecinnego.

O ile zaopatrując się w niezbędne ciuszki, kosmetyki do pielęgnacji i pierwsze zabawki pomyłki i złe wybory nie mają aż tak dużego znaczenia – da się je szybko skorygować, o tyle meble, a szczególnie zakup odpowiednio bezpiecznego łóżeczka dziecięcego stanowi już spore wyzwanie. Dobry wybór oznacza bezpieczny i spokojny sen dziecka przez cały okres niemowlęctwa, co jest równoznaczne z lepszym wypoczynkiem jego opiekunów.

Wzorów łóżeczek na rynku jest mnóstwo, ale jak to bywa z większością produktów im okazalszy model, tym droższy. Nawet proste drewniane łóżeczko z pionowymi szczebelkami i bez żadnych dodatków może kosztować aż 1500 zł. Z kolei te rozbudowane, czy posiadające dodatkowe funkcje w postaci szuflad lub miejsca do spania dla niespodziewanego gościa nie są już na każdą kieszeń.

Dlatego zanim wyruszy się w tournee po sklepach meblowych warto sprawdzić możliwości zakupu bezpośrednio u producenta, którego wcale nie trzeba szukać zagranicą.

Oryginalne łóżka dla dzieci w kształcie domków produkuje firma Lightwood z województwa łódzkiego. Są to łóżeczka w stylu skandynawskim czyli łączącym minimalizm i funkcjonalność oraz pastelową kolorystykę w kilku odcieniach, którą można idealnie dopasować do koloru ścian. Łóżeczko w kształcie domku zapewnia nie tylko bezpieczeństwo dziecku, stanowi też element zabawy i niekwestionowaną ozdobę wnętrza.

Różne wzory, jakie oferuje producent dają możliwość dopasowania łóżeczka do konkretnych preferencji użytkownika. Można zamówić łóżko z jedną lub dwiema szufladami na pościel i zabawki, albo też z wysuwanym i zaopatrzonym w materac dodatkowym miejscem do spania.

Wzory polskich łóżek dla dzieci są do zobaczenia na stronie sleephome.pl

Kupując bezpośrednio u producenta mamy gwarancję, iż produkt wykonany jest ze zgodnych z normami europejskimi materiałów, bezpieczny, a przede wszystkim w najkorzystniejszej cenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter