×

Lustra z wbudowanym oświetleniem, czy warto?

Lustra z wbudowanym oświetleniem, czy warto?

Lustro w połączeniu z odpowiednim oświetleniem to funkcjonalne rozwiązanie znajdujące zastosowanie w każdej łazience. Obecnie bardzo modne są lustra z wbudowanym oświetleniem – prezentują się niezwykle efektownie i mają wiele innych zalet.

Lustro z wbudowanym oświetleniem – idealne do małych łazienek

Lustro z wbudowanym oświetleniem to doskonała propozycja do małych łazienek, gdzie z uwagi na ograniczoną przestrzeń ciężko wygospodarować miejsce na tradycyjne oświetlenie przy lustrze. Omawiane lustra utrzymane są w minimalistycznym stylu, w związku z czym nie przytłaczają pomieszczenia. Poza tym świetnie sprawdzają się również na powierzchniach niełatwych w adaptacji, np. we wnękach albo pod skosami.

Lustro z wbudowanym oświetleniem – praktycznie i wygodnie

Oświetlenie wbudowane w lustro ma ten ogromny plus, że nie powoduje powstawania cieni. To z kolei ułatwia wykonywanie różnych czynności jak golenie się czy makijaż. Co więcej, wszelakie smugi są lepiej widoczne na tafli lustra, w związku z czym utrzymanie go w należytej czystości nie przysparza problemów.

Lustro z wbudowanym oświetleniem – długi okres eksploatacji

W sklepie Centrum Światła dostępne są lustra z wbudowanym oświetleniem LED, które wyróżnia się trwałością i długą żywotnością. Jego atutem jest także niski pobór energii elektrycznej, co znajduje przełożenie na wysokość rachunków za prąd. Diody LED zamontowane w lustrach są w stanie pracować nawet przez kilkadziesiąt tysięcy godzin.

Lustro z wbudowanym oświetleniem – elegancko i z klasą

Mówiąc o lustrach z wbudowanym oświetleniem, nie sposób nie wspomnieć o aspektach estetycznych. Takie lustra są nie tylko funkcjonalne, ale także odgrywają ważną rolę dekoracyjną. Przyczyniają się do budowania kameralnego klimatu w łazience, więc czas spędzony to na pielęgnacji ciała upływa w bardzo przyjemnej atmosferze. Wybór w zakresie luster z wbudowanym oświetleniem jest na tyle duży, że każdy znajdzie rozwiązanie odpowiadające indywidualnym preferencjom oraz stylistyce wnętrza.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter