×

NEW TRENDY na targach ISH we Frankfurcie – relacja

NEW TRENDY na targach ISH we Frankfurcie – relacja

W pierwszej połowie marca we Frankfurcie odbyła się kolejna edycja targów ISH, na których można było zobaczyć m.in. nowoczesne rozwiązania i produkty do łazienek.

Wśród wystawców z całego świata nie mogło zabraknąć firmy New Trendy – polskiego producenta wysokiej jakości kabin prysznicowych.

Co roku na targach ISH swoje produkty prezentują firmy z branż sanitarnych, wodnych, energetycznych i klimatyzacyjnych. Obok innowacyjnych rozwiązań technologicznych można zobaczyć odznaczające się najwyższą jakością i doskonałym designem produkty do przestrzeni łazienkowych. To tu wyznaczany jest kierunek, w jakim będzie podążać branża przez najbliższe lata.

Stoisko firmy New Trendy przyciągało uwagę zwiedzających minimalistyczną, elegancką aranżacją utrzymaną w najmodniejszych kolorach – czerni i zieleni.

Na ekspozycji o powierzchni niemal 80 m2 zaprezentowane zostały m.in. produkty z klasycznej, chromowanej kolekcji Reflexa, kabiny z linii New Soleo Black, które są odpowiedzią na coraz bardziej widoczną modę na czarne sprzęty w łazience oraz kabina New Modus Black z nadrukiem ceramicznym, inspirowana charakterystycznymi dla stylu industrialnego przeszkleniami na stalowych konstrukcjach.

W czasie targów odbyła się również światowa premiera kolekcji Eventa zaprojektowanej przez Łukasza Paszkowskiego – młodego polskiego designera, laureata licznych nagród, m.in. Red Dot Design Award. – Praca nad nową kolekcją kabin prysznicowych była dla firmy najważniejszym wyzwaniem ostatnich kilkunastu miesięcy, dlatego właśnie na tak prestiżowym wydarzeniu, jakim są targi ISH, postanowiliśmy zaprezentować jej rezultaty – mówi Gabriel Krekora, dyrektor działu sprzedaży i marketingu New Trendy.

Targi ISH we Frankfurcie to okazja do zaprezentowania nowości i flagowych produktów z katalogu firmy, a także okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, niezwykle ważnych dla prężnie działającego producenta. Obecnie firma New Trendy może pochwalić się współpracą z dystrybutorami na terenie całej Polski oraz zagranicą, m.in. w Niemczech
i na rynkach wschodnich. W ofercie marki znajduje się ponad 1300 modeli kabin prysznicowych, a także brodziki, ceramika i meble łazienkowe. Bogate portfolio oraz możliwość zamówienia kabiny prysznicowej na wymiar sprawiają, że produkty New Trendy cieszą się dużą popularnością wśród klientów w Polsce i na świecie.

NEW TRENDY to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się polska firma, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Oferuje kabiny prysznicowe wysokiej jakości, zapewniającej firmie uznaną pozycję na rynku. W szerokiej ofercie produktowej znajdują się także brodziki, umywalki, meble łazienkowe i systemy odwodnień. Produkty oferowane przez NEW TRENDY są obecne na kilkunastu rynkach międzynarodowych, główne kierunki eksportowe to m.in. Niemcy, Holandia, Czechy i Rosja.

www.newtrendy.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.