×

Nowoczesny wystrój kuchni

Nowoczesny wystrój kuchni

Nowoczesna kuchnia coraz częściej jest otwarta i łączy się z salonem. Dzięki temu aranżacja kuchni jest bardziej przytulna.

Wystrój kuchni gra wtedy większą rolę, gdyż stanowi integralną część salonu. Meble i kolor sprzętów AGD powinny się dobrze komponować. Takie połączenie idealnie sprawdza się podczas wizyt gości, jak również podczas wspólnego gotowania. Pozwala ono uniknąć nieobecności gospodarzy przy stole, podczas przygotowywania kolejnych przysmaków.

Kuchnia jest w miejscem, w którym spędzamy dość sporo czasu, bo nawet 4 godziny dziennie. Warto więc dobrze przemyśleć jej wystrój. Wnętrze pasujące do naszych upodobań wpłynie pozytywnie na nasz nastrój. Wybierając meble do kuchni zwróć uwagę na pojemność szafek i zastanów się, jak mają wyglądać, jaki mają mieć kolor oraz design. Dobry wybór będzie inwestycją na lata, dlatego należy podejmować decyzje w sposób przemyślany i bez pośpiechu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

Deconova

Niektórzy spędzają w kuchni nawet ponad 4 godziny:)
Swoją drogą urządzenie wnętrza kuchennego wcale nie jest takie proste jak to się wydaje, bo to nie tylko meble, ale i funkcjonalność, zabezpieczenia przed dziećmi, dopasowanie do potrzeb członków rodziny tzn ilości domowników no o dekoracjach tworzących klimat już nie wspominając.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.