×

Oryginalne dekoracje na ścianę

Oryginalne dekoracje na ścianę

Często, gdy poszukujemy ciekawego pomysłu na nowe dekoracje domu, wydaje nam się, że będzie to sporo kosztowało. Tak nie musi być. Możesz wykorzystać do dekoracji przedmioty codziennego użytku, a nawet nadać drugie życie niektórym z nich.

 

Możesz do tego celu wykorzystać wieczka od słoików. Najpierw pomaluj je dokładnie farbą. Następnie znajdź wzór, który ci najbardziej odpowiada i wytnij go z tektury. Wycięty szablon przyłóż do słoika i dookoła nanieś drugą warstwę farby, tym razem w innym kolorze. Otrzymasz w ten sposób dwukolorowe ozdoby na ścianę i nikt nie domyśli się, że zostały wykonane z wieczek po słoikach.

 

Innym ciekawym gadżetem, który możesz stworzyć sam jest wieniec z muszelek. Będzie on przypomniał o wakacyjnych przygodach. Potrzebujesz do tego muszelki, wieniec z gąbki florystycznej, wstążkę dekoracyjną i pistolet z klejem. Owiń wieniec wstążką i przyklej do niej muszelki posługując się pistoletem z klejem. Wstążka posłuży również do zrobienia uchwytu do powiszenia wieńca na ścianie. Brzmi prosto, prawda? Dekoracja ta wygląda jak pamiątka przywieziona z nad morza i wygląda imponująco.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

neptun

To są jednak unikaty takie dodatki

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.