×

Plac zabaw w ogrodzie

Plac zabaw w ogrodzie

placzabawJednym z aspektów, dla których wiele osób decyduje się na kupno lub budowę domu jednorodzinnego jest możliwość posiadania własnego ogrodu. Miejsce to posiada bowiem wiele funkcji rekreacyjnych i na dodatek umożliwia niemalże dowolne zaaranżowanie posiadanej przestrzeni.

Nieważne, czy lubimy hodować warzywa, kwiaty, czy też potrzebujemy miejsca do spędzania wolnego czasu na grillowych imprezach organizowanych wraz z przyjaciółmi. Ogród bez problemów i dość niskim nakładem finansowym możemy dostosować do każdego rodzaju aktywności. Wystarczy zakupić meble ogrodowe zasiąść porozmawiać przy kawie lub poczytać książkę na świeżym powietrzu by w pełni się zrelaksować. Dla dzieci natomiast możemy wyposażyć go w kolorowy i funkcjonalny plac zabaw. I to taki z prawdziwego zdarzenia. Wykonany z wytrzymałego, naturalnego drewna, posiadający różnorakie elementy wyposażenia służące do nieskrępowanej zabawy. W zależności od wielkości samego ogrodu, oraz naszych możliwości finansowych jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni model gotowego placu zabaw, który sprawi, że nasze pociechy znacznie częściej i chętniej będą wychodziły na świeże powietrze. Zwłaszcza, że dostępne place zabaw posiadają cały szereg elementów służących do doskonałej zabawy nie tylko samodzielnie, ale również z kolegami i koleżankami.

Do wyboru mamy proste domki, zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki, ścianki wspinaczkowe, a także zestawy składające się z połączenia powyższych elementów w sprawne i stabilne konstrukcje dające możliwość wyszalenia się przy ładnej pogodzie.

placzabaw2Każdy plac zabaw z przeznaczeniem do ogrodu zbudowany został w oparciu o wysokiej jakości drewno sosnowe, które zapewnia doskonałą wytrzymałość przez wiele lat. Wszystkie fragmenty placu połączone są z kolei mocnymi śrubami zapewniającymi bezpieczeństwo dla małych użytkowników.

Plac zabaw zorganizowany we własnym ogrodzie to idealny prezent dla każdego dziecka, które ceni sobie aktywny wypoczynek oraz zabawę na świeżym powietrzu. Możliwość dopasowania go do dowolnej powierzchni sprawia, że nawet w niewielkich ogródkach jesteśmy w stanie wygospodarować choćby odrobinę miejsca, aby zapewnić dzieciom możliwość doskonałej i rozwijającej zabawy.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

4 comments

meblik

Fajnie jest mieć plac zabaw dla dzieciaków

Anna30

Widzę to oczyma wyobraźni…
Piękny plac zabaw dla dzieciaków, cisza, spokój, ogród, nikt mi nie marudzi, a ja siedzę sobie na jakiejś wypasionej leżaneczce i się opalam. Uch, chciałoby się:)
No ale na razie nie mam ogrodu więc leżanki to co najwyżej w sieci sobie oglądam… klik -> tu np.
No cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Bastian

Kiedyś wystarczył trzepak, a dziś to dzieci mają ZA dobrze!

AniaM

Posiadanie własnego ogrodu i możliwość postawienia w nim placu zabaw dla dzieci to faktycznie niesamowita rzecz! Trzepak może i był dobry, ale skoro można wybrać coś ładnego i kolorowego to dlaczego nie, np. coś w tym stylu http://spil.pl/

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.