×

Plakaty w ramkach i multiramkach

Plakaty w ramkach i multiramkach

lakatPlakat jako ozdoba i nie tylko

Któż z nas nie oblepiał w młodości ścian swojego pokoju plakatami ulubionych gwiazd, bohaterów filmowych czy zespołów. To forma manifestacji siebie, własnych fascynacji tego z czym się utożsamiamy. Jednak plakat nie posiada jedynie znaczenia ideologicznego – to forma estetyki, czasami ilustracji czy grafiki, małego dzieła sztuki.

Estetyka

Wróćmy jednak do samego wieszania plakatu. Stanowi on bowiem pewną dekorację ściany jeśli jest odpowiednio dobrany i oprawiony. Zwykłe wieszanie czy przyklejanie do tapety lub malowanej ściany przestało już być modne. Wystarczy przypomnieć sobie łatwość niszczenia się brzegów plakatów czy negatywne działanie na papier innych czynników, jak np. środowisko czy światło ( odbarwianie koloru druku ).

Nie tylko bezpieczeństwo

Obecnie na rynku dostępna jest cała gama sprzętu do oprawy, która zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi ale także wysoki poziom estetyki plakatów. Dysponujemy możliwością zakupu plakatu już oprawionego przy wskazaniu parametrów i materiałów oprawy lub też wyboru samego wydruku i późniejszego skompletowania oprawy.

plakat2Mamy do dyspozycji szklane ramy, antyramy, pleksje z plastiku (przydatne np. w urządzaniu pokoju dziecięcego ), bardzo estetyczne aluramy do minimalistycznego wnętrza, multiramy, w jakich zmieścimy nawet kilka prac. Standardowe wielkości jak 100 cm x 70 cm , 50 cm x 70 cm jak i oprawa wykonywana na zamówienie indywidualne. Potężny wybór znajdziemy także w samym obramowaniu, które oferuje nam przedział od prostych minimalistycznych aluminiowych po zdobione barokowe obramowania ze stiuku.

Fachowe doradztwo

W przypadku ograniczonego budżetu możemy liczyć także na nieocenioną pomoc w specjalistycznym doradztwie począwszy od samego doboru motywu plakatu do wnętrza a skończywszy na profesjonalnej oprawie. Plakat to druk nie tylko fotografii lecz bardzo często również reprodukcji dzieł sztuki, grafiki warsztatowej, fotomanipulacji czy dzieł grafiki komputerowej. Może stanowić bardzo indywidualny i osobisty akcent każdego wnętrza, podkreślić jego charakter, nadać wyraz wnętrzu, stać się głównym punktem, na którym goście będą zawieszać oko lub doskonałym nienarzucającym się dopełnieniem każdego pomieszczenia.

Warto zatem skorzystać z takiej porady zanim dobierzemy odpowiedni plakat.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Sam mam w domu taki plakat w multiramie i wygląda bosko

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.