×

Pokój, który rośnie razem z dzieckiem

Pokój, który rośnie razem z dzieckiem

Urządzając pokój dziecka, warto wybierać takie meble, które będą mu służyły co najmniej przez kilka lat. Wybór mebli, które mogą „rosnąć” razem z dzieckiem jest naprawdę szeroki.

967260_baby_maximusWybierając je, zwróćmy uwagę przede wszystkim na kolorystykę. Stereotypowe róże i błękity na pewno nie będą najlepszym wyborem. Zdecydowanie lepiej postawić na klasykę – meble w kolorze naturalnego drewna lub bieli. Dobierając do nich kolorowe dodatki, stworzymy bardzo ciekawą aranżację, a jednocześnie nie będziemy uwiązani do konkretnej palety kolorów.

Jeśli chodzi o modele mebli, najlepiej wybierać te wielofunkcyjne. W sprzedaży są dostępne kojce, które można szybko przekształcić w nieduże dziecięce łóżko, gdy dziecko dorośnie, czy stoliki o regulowanej wysokości blatu. Przy odrobinie wysiłku z pewnością znajdziemy takie, które dobrze sprawdzą się w naszym wnętrzu.

Meble dla dzieci powinny charakteryzować się również wysoką jakością. Jeśli mają nam posłużyć przez kilka lat, powinny być wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

Katarynka

super napisane

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.