×

Pomysł na ciekawą dekorację: lampki oliwne

Pomysł na ciekawą dekorację: lampki oliwne

Lampki na tealightChoć epoka lamp oliwnych minęła już bardzo dawno temu, to jednak projektanci artykułów dekoracyjnych do naszych domów chętnie wracają do inspiracji tym, co minęło, ale posiadało swój szczególny, wyjątkowy urok. Dlatego też w długie jesienno-zimowe wieczory dobrze jest zaopatrzyć się w coś, co rozjaśni ponury nastrój, który towarzyszy nam w takich chwilach.

Idealnym rozwiązaniem są pomysłowe lampki oliwne.

Nowoczesna lampa oliwna co prawda niewiele ma wspólnego z tym, co kojarzy nam się z zamierzchłymi czasami. Ich oprawę zwykle stanowi stal szlachetna zapewniająca długowieczność takiego gadżetu. Do tego dochodzi także łatwość użytkowania lampy oraz jej bezpieczeństwo. Niektóre modele wyglądają jak spodek, który emituje przyjemne miękkie światło w postaci ognia, a inne posiadają nieco bardziej tradycyjną formę, z estetycznym kloszem.

Tego rodzaju dekoracja jest świetnym pomysłem dla tych osób, które lubią otaczać się ładnymi rzeczami. Jest to też odpowiedź na problem związany z kupnem prezentu dla kogoś wymagającego, kto być może dopiero urządza swoje mieszkanie lub nowy dom.

Ponieważ typowa lampa oliwna może okazać się dość droga, możemy poszukać dla niej tańszej alternatywy.

Wspaniałym pomysłem będzie imitacja lampki oliwnej w postaci estetycznego stojaka na tealighty.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter