×

Pomysł na książki w mieszkaniu

Pomysł na książki w mieszkaniu

Chociaż mówi się, że w ostatnim czasie liczba osób, które regularnie czytają stopniowo maleje, wielu z nas wciąż jeszcze może się pochwalić sporą biblioteczką. Efektowne wyeksponowanie książek w mieszkaniu nie jest proste, jednak istnieje na to kilka sprawdzonych sposobów.
Najprostszy, ale jednocześnie wymagający największej ilości wolnej przestrzeni, to wyodrębnienie osobnego pomieszczenia na bibliotekę. Wystarczy umieścić tam kilka regałów, wygodny fotel i dobre oświetlenie. W takim wnętrzu nawet niewielki bałagan spowodowany czytaniem kilku książek naraz będzie w pełni usprawiedliwiony.

 

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na urządzenie własnej biblioteczki, musimy radzić sobie w inny sposób. Dobrym pomysłem będzie na przykład wykorzystanie w pomieszczeniu nietypowych regałów na książki. W dzisiejszych czasach do naszej dyspozycji są już nie tylko zwykłe półki, ale całe zmyśle konstrukcje, które swoim kształtem zupełnie nie przypominają regałów na książki. Taki mebel będzie stanowił efektowną ozdobę każdego pomieszczenia.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter