×

Pomysły na wystrój restauracji

Pomysły na wystrój restauracji

Kluczem do sukcesu każdej restauracji jest odpowiedni wystrój. Ważne, by był dopasowany do jej charakteru i rodzaju serwowanych potraw.

Restauracja, która ma w swoim menu sushi powinna być urządzona w stylu orientalnym. Dzięki temu jej goście będą mieli wrażenie, że przenieśli się do Japonii, a serwowane potrawy będą im jeszcze bardziej smakowały.

Lokal oferujący  swojskie, wiejskie jadło może być wystylizowany na wiejską chatę.  Goście będą czuli się w nim bardzo swobodnie, a dobra atmosfera to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o opinii, jaką restauracja cieszy się w oczach swoich klientów.

Jeśli w menu restauracji znajdują się przede wszystkim eleganckie dania kuchni francuskiej, warto urządzić ją w stylu nawiązującym do epoki Ludwika XIV.  Bogate zdobienia i przepych są tam bardzo mile widziane i doskonale wpisują się w charakter restauracji.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Dopasowanie wystroju do podawanych dań i charakteru restauracji jest szalenie ważne – dobrze napisaliście. Jak byliśmy kiedyś na konferencji biznesowej (Hotel Palatium) i podawali w restauracji jedzenie – to to było tak idealnie zgrane, że aż miło się siedziało. I takie miejsca dobrze zaaranżowane naprawdę dobrze się wspomina.
Wystrój ważna sprawa.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.