×

Pozbądź się owadów w domu i firmie!

Pozbądź się owadów w domu i firmie!

lampy-owadobojczeOwady są utrapieniem w wielu domach i firmach. Wszędzie tam gdzie przechowuje się żywność widok owada przyprawia ludzi o dreszcze. Nie ma się czemu dziwić. Niestety często roznoszą one choroby. Wyobraźmy sobie chociażby duże magazyny żywności, gdzie takie owady regularnie znajdują się w tej żywności. To niestety nie jest nic pozytywnego i dobrze wróżącemu powstałym produktom spożywczym.

Gdyby jednak firmy takie nie stosowały rozwiązań technologicznych pozwalających w sposób szybki pozbyć się owadów ciągle słyszelibyśmy o zarażeniach wieloma bakteriami, które roznoszone są właśnie przez owady. Takie rozwiązania techniczne to chociażby lampy owadobójcze. Dzięki nim wszystkie owady zostaną błyskawicznie unicestwione. Lampy takie najpierw wabią owady do siebie, a następnie bezlitośnie spalają. W dużych firmach zajmujących się żywnością, oraz na halach produkcyjnych znajdziemy duże rozmiary takich lamp, oraz przynajmniej kilka umiejętnie rozmieszczonych sztuk. Nie jest to jednak rozwiązanie zarezerwowane jedynie dla biznesu.

My przecież w domach również przechowujemy sporo żywności i często nie może ona znajdować się w opakowaniu czy też w lodówce. W takiej sytuacji również jesteśmy narażeni na wiele chorób. Tak więc lampy owadobójcze również w domach prywatnych znajdują zastosowanie. Oczywiście są to nieco mniejsze modele, aniżeli te stosowane na halach z żywnością, ale zapewniamy, że są to lampy owadobójcze równie skuteczne co ich większe odmiany. Oczywiście w domu również owadów będzie mniej, ponieważ samej żywności jest mniej niż na takiej hali z żywnością. Czy takie lampy owadobójcze są drogim rozwiązaniem? Oczywiście, że nie. Nie kosztują one (mniejsze modele) więcej niż kilkaset złotych. Te duże, przeznaczone dla biznesu oczywiście są znacznie droższe, ale również muszą mieć znacznie większe możliwości w zabijaniu owadów, aniżeli modele domowe. Jest to więc rzecz oczywista.

Wybranie odpowiedniej lampy spośród takich jak lampy owadobójcze nie jest zadaniem trudnym. Wystarczy mierzyć siły na zamiary. Nie potrzebujemy dużej lampy przemysłowej do zastosowań domowych, a te stosowane w domach nie przydadzą się jeżeli prowadzimy biznes związany z żywnością. Wybrać należy model przede wszystkim o odpowiedniej dla nas mocy, który będzie w stanie zabić wszystkie rezydujące u nas i w naszej okolicy owady. Dzięki temu na pewno unikniemy rozczarowania i lampy owadobójcze będą nam służyć wiele lat sprawiając, że cała nasza żywność będzie znacznie zdrowsza, oraz bezpiecznie chroniona przed owadami.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.