×

Projektowanie wnętrza mieszkania, samemu, czy z architektem?

projektowanie

Projektowanie wnętrza mieszkania, samemu, czy z architektem?

projektowanieProjektowanie wnętrz to zadanie dla osób, które mogą pochwalić się wyczuciem stylu, umiejętnością łączenia różnych faktur, wyobraźnią przestrzenną oraz ogromną kreatywnością. Muszą być to osoby o otwartym umyśle, takie, które znajdą niekonwencjonalne a zarazem bardzo funkcjonalne rozwiązanie problemu. Jeżeli nie posiadasz takich przymiotów, a planujesz zmianę wystroju wnętrz lub właśnie urządzasz swoje pierwsze mieszkanie – zdaj się na umiejętności profesjonalisty – nie chcesz chyba porywać się z motyką na słońce.

Co powinien zaoferować Ci architekt wnętrz?
Archiktet wnętrz powinien bez najmniejszego problemu odnaleźć się w każdej przestrzeni, wszak przestrzeń to jego żywioł. Powinien stworzyć projekt, w którym nie tylko zastosuje bliskie mu nowatorskie rozwiązania, ale również weźmie pod uwagę to, kto będzie na co dzień przebywał w danym wnętrzu. Prawdziwe piękno polega bowiem na połączeniu funkcjonalności z estetycznym wykonaniem (a to często wymaga sporo głowienia się).
Jeżeli zdecydujesz się się skorzystać z usług projektanta wnętrz, pamiętaj, że nie będzie on mógł spełnić wszystkich Twoich zachcianek – niemożliwością byłoby ich wykonanie w danej przestrzeni. Prawdziwy profesjonalista będzie w stanie zaproponować Ci inne rozwiązanie, takie które można w danej przestrzeni zastosować, a które – kto wie – być może spodoba Ci się bardziej niż Twoje pierwotne założenie. Jeżeli faktycznie tak będzie, potwierdzi to, że trafił Ci się bardzo dobry projektant, którego z powodzeniem można polecić swoim znajomym!

I choć Warszawa to miasto, w którym architektów wnętrz nie brakuje, to paradoksalnie, trudno jest znaleźć takiego, który będzie potrafił nie tylko zaprezentować swoje umiejętności,ale również stworzyć przestrzeń, która będzie idealnie dopasowana do osoby, która na co dzień będzie ją użytkowała.

Warto jest jednak sprawdzić pracownię wnętrz Premiere Design, która ma doświadczenie w realizacjach mieszkań, które nie są drogie, a wciąż użyteczne.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.