×

Prysznic, czy wanna?

Prysznic, czy wanna?

Przystępując do urządzania łazienki, dobrze jest mieć określoną wizję, której powinien odpowiadać końcowy efekt naszych zabiegów. Wbrew pozorom takie małe pomieszczenia zwykle okazują się zdecydowanie najtrudniejsze w aranżacji.

Podstawowy problem, przed którym zwykle stajemy to wybór między prysznicem, a wanną. I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, które warto starannie przeanalizować.

Prysznic zajmuje niewiele miejsca. Umożliwia szybką kąpiel przy małym zużyciu wody. Świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Pod względem komfortu, w żadnym razie nie może jednak konkurować z wanną. Nie ma nic przyjemniejszego niż długa kąpiel z pianą w wygodnej, dużej wannie.

Kompromisem między prysznicem, a wanną, może okazać się wanna ze specjalnym parawanem umożliwiającym szybkie i bezproblemowe przekształcenie jej w prysznic. To praktyczne rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje coraz więcej zwolenników.

Zadbaj o to, by sprzęty w łazience były wysokiej jakości. Dzięki temu unikniesz niepodziewanych awarii. Warto zwrócić uwagę na szczegóły, takie jak m.in. uszczelki prysznicowe.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Odwieczny dylemat każdego, kto urządza łazienkę hehhe:)
Myślę że takie pytanie „prysznic czy wanna” to każdy z nas sobie zadawał. Fajnie opisane, ale jeszcze warto zerknąć na quiz o tym samym tytule na stronie królestwa łazienek. Pomocne w urządzaniu:)

Możliwość komentowania została wyłączona.