Prysznic, czy wanna?

Przystępując do urządzania łazienki, dobrze jest mieć określoną wizję, której powinien odpowiadać końcowy efekt naszych zabiegów. Wbrew pozorom takie małe pomieszczenia zwykle okazują się zdecydowanie najtrudniejsze w aranżacji.

Podstawowy problem, przed którym zwykle stajemy to wybór między prysznicem, a wanną. I jedno i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety, które warto starannie przeanalizować.

Prysznic zajmuje niewiele miejsca. Umożliwia szybką kąpiel przy małym zużyciu wody. Świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach. Pod względem komfortu, w żadnym razie nie może jednak konkurować z wanną. Nie ma nic przyjemniejszego niż długa kąpiel z pianą w wygodnej, dużej wannie.

Kompromisem między prysznicem, a wanną, może okazać się wanna ze specjalnym parawanem umożliwiającym szybkie i bezproblemowe przekształcenie jej w prysznic. To praktyczne rozwiązanie, które z dnia na dzień zyskuje coraz więcej zwolenników.

Zadbaj o to, by sprzęty w łazience były wysokiej jakości. Dzięki temu unikniesz niepodziewanych awarii. Warto zwrócić uwagę na szczegóły, takie jak m.in. uszczelki prysznicowe.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter