×

Przechowywanie kosmetyków w łazience

Przechowywanie kosmetyków w łazience

Kolejna istotna kwestia, którą trzeba rozważyć przy urządzaniu łazienki to wybranie odpowiedniego sposobu przechowywania kosmetyków, których w tym pomieszczeniu z pewnością nie brakuje. Możliwości w tym względzie są naprawdę szerokie.

536828_creamNajprostszy sposób to kupno wygodnej szafki łazienkowej, która pomieści wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria. Aby zaoszczędzić nieco miejsca w łazience, warto zdecydować się na model montowany pod zlewem.

Zdarza się jednak, że niektóre kosmetyki chcemy mieć zawsze pod ręką, zamiast chować je w szafce. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno pojemnika specjalnie z myślą o kosmetykach. Najlepiej jeśli będzie zamykany, tak by nieporządek, który może w nim panować nie kłuł gości po oczach.

Wielu z nas ma także zwyczaj ustawiania całych rządków kosmetyków na brzegu wanny. Zwykle nie wygląda to zbyt estetycznie, dlatego warto ograniczyć się do ustawienia na wierzchu dwóch lub trzech najpotrzebniejszych opakowań, a resztę przechowywać w innym miejscu.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.