×

Ręcznie robione dodatki, które wyczarują niepowtarzalny klimat w Twoim domu

Ręcznie robione dodatki, które wyczarują niepowtarzalny klimat w Twoim domu

Dom to nie tylko cztery ściany, stół i łóżko. Dom to miejsce, do którego chcemy wracać, gdzie dobrze się czujemy, gdzie najlepiej wypoczywamy. Warto zadbać o to, by nasz dom był inny niż wszystkie. Pomogą w tym ręcznie robione dodatki, które nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru.

Urządzając dom lub mieszkanie przeszukujemy sklepy, oglądamy katalogi, czerpiemy inspirację z prasy branżowej i internetu. Sugerujemy się aktualną modą. Szukamy rozwiązań funkcjonalnych, długowiecznych i niedrogich. Dużą wagę przywiązujemy do mebli i sprzętów użytkowych. Porównujemy sprzęty różnych firm, radzimy się rodziny i znajomych. Dodatkom poświęcamy mało czasu, niesłusznie sądząc, że nie są one najważniejsze. Tymczasem to właśnie dodatki wpływają na atmosferę naszego domu. Dzięki nim staje się on niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, całkowicie różny od domów naszych znajomych.

Gadżetem, do którego każdy z nas ma bardzo sentymentalny stosunek jest kubek. Na ogół każdy ma swój ulubiony, rzadko pijemy z przypadkowych. Choćby nawet w domu było ich kilkanaście, zawsze sięgniemy po ten sam. Często jest on unikalny, robiony na zamówienie, specjalnie wybrany. Warto sięgnąć po ręcznie malowane kubki, chociaż wyglądają na podobne, każdy z nich jest unikalny właśnie przez to, że ręcznie malowany. Ciekawy napis potrafi idealnie wpasować się w nasz charakter, usposobienie bądź aktualną sytuację życiową. Stąd kubki dla świeżo upieczonych mam, dla miłośników kotów lub kawy. Duży wybór takich kubków znajdziemy na stronie www.jeszczelepiej.pl/kategoria-produktu/kubki.

Spersonalizowany kubek to bardzo dobry pomysł na prezent. Szczególnie jeśli postaramy się samodzielnie wymyślić zabawny napis i grafikę. Osoba obdarowana będzie miała pewność, że dostała prezent niepowtarzalny. Na pewno ciepło pomyśli o darczyńcy za każdym razem, gdy będzie piła kawę lub herbatę, a sięganie po ten, a nie inny kubek, stanie się jej rytuałem.

Na stronie jeszczelepiej.pl znajdziemy nie tylko kubki. W ofercie sklepu są także ręcznie robione miski, lalki-szmacianki i zakładki do książek. Przy odrobinie starań można skompletować niepowtarzalny zestaw dla siebie lub bliskiej osoby. Szczególnie warto postarać się, by kubek i zakładka do książki stanowiły kompatybilną całość. A jeśli jeszcze na stole stanie misa, do której wsypiemy orzeszki lub ciastka, które będziemy sobie podjadać przy czytaniu książki, to oczywiste stanie się, dlaczego tak szybko i chętnie wracamy do domu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.