×

Regał sklepowy – Niska Cena i Szybka Dostawa. Zamów!

Regał sklepowy – Niska Cena i Szybka Dostawa. Zamów!

Gdzie szybko i sprawnie wyposażyć swoją firmę w dobrej jakości regały sklepowe? Czym się kierować, wybierając dany regał i na jakie rzeczy zwracać uwagę? Podpowiadamy!

Regały Sklepowe i Wyposażenie dla Sklepów

Odpowiednio wybrane regały są dzisiaj jednym z najważniejszych elementów w każdej firmie. Bez względu na to czy działalność opiera się na handlu hurtowym, czy detalicznym, prezentacja towarów na regałach ma nierzadko kluczowe znaczenie dla ich sprzedaży. Chodzi tu oczywiście o właściwe wyeksponowanie produktów i takie ich ustawienie, żeby przyciągały wzrok i łatwo było po nie sięgnąć.

Większość właścicieli firm zaopatruje się w regały w sprawdzonych przedsiębiorstwach i u renomowanych dystrybutorów, jak nasza, doskonale rozpoznawalna w Polsce firma DM (Dla Magazynu). Na stronie internetowej https://dlamagazynu.pl/sklep/k/regaly-sklepowe/ można znaleźć regały sklepowe posegregowane wg ceny, wielkości, liczby półek i oczywiście przeznaczenia. Zarówno opisy, jak i zdjęcia produktów przygotowaliśmy tak, żeby wyczerpywały wszystkie informacje, których potrzebuje przedsiębiorca i tym samym ułatwiały zakup.

Wyposażamy sklepy – Dla Magazynu

Od ponad szesnastu lat z powodzeniem wyposażamy przedsiębiorstwa handlowe w wysokiej jakości regały i systemy ustawiania produktów. W tym czasie zyskaliśmy miano eksperta w swojej branży, wykonaliśmy ponad 1700 projektów i ich realizacji, a nasi zadowoleni klienci liczeni są w tysiącach.

Firma Dla Magazynu powstała z pasji do rozwiązywania głównych problemów przedsiębiorców, jakimi są właśnie wyzwania z odpowiednim rozlokowaniem towarów na półkach.

Specjalistyczne regały sklepowe projektujemy więc tak, by idealnie wpisywały się w nowoczesne potrzeby, oszczędzały miejsce przy jednoczesnej maksymalnie efektownej prezentacji towarów na półkach i służyły w firmach przez długie lata. Co ważne, nasze regały sklepowe można kupić od ręki, w wersji gotowej i uniwersalnej, ale i pasującej do różnych potrzeb i różnych biznesów. Dodatkowo, zajmujemy się również projektowaniem całych systemów magazynowych – dla firm, które działają na dużych powierzchniach halowych i wymagają profesjonalnego opracowania w nich rozstawienia palet, regałów, boksów itd.

Regał sklepowy – Niska Cena i Szybka Dostawa

Nasza firma słynie z szybkiej realizacji zamówień, ekspresowych dostaw i co ważne, niskich cen za bardzo dobrej jakości systemy regałowe. W ofercie zamówisz zarówno tradycyjne regały sklepowe, paletowe, wjezdne, przesuwne, przepływowe, jak i nowoczesne systemy Pallet Shuttle, Push-Back czy samonośne magazyny.

Wyposażenie dla Sklepów to nasza specjalność!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter